Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok edzéstervet,...

Bekken'Bauer kérdése:

Ajánlanátok edzéstervet, étrendet? Most kezdek kondizni!

Figyelt kérdés

163cm körüli magas vagyok, 52kg, elég sovány típus,szeretnék nekiállni a dolgoknak kicsit felszedjek,izmosodjak.

Fizikai munkát végzek, vasakkal, igy gondoltam munka előtt is valamivel felkéne dobni az étrendet,meg munka után,és szabadidőben edzek, itthon jelenleg, felülés fekvőtámasz. 21/F vagyok, állitólag gyors anyagcserém van ,és nehezen hízom :/

Gondoltam itt étrendkiegészitőkre ezekre a porokra is amiket szednek sokan.

Most ebből mit ajánlotok kezdésnek , ami olcsó is árban meg hatásos is ,hogy kicsit kiépítsem magam??? Köszönöm a válaszokat!!!



2015. márc. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Napi 4 ilyen csávónak segítünk, van keresősáv is.
2015. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Á, az túl egyszerű lenne. :D
2015. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz.. végülis minden ember ugyanolyan? Rátok is lehetne ezt érvényesíteni ;) !

Egyébként szerintem nem minden kérdés ugyan ezt tartalmazza. de mindegy -

2015. márc. 27. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdd a Sárga kapszula és az Alapismeretek elolvasásával, rakj össze egy rendes étrendet. Esetedben tömeget kell növelni, írtad, hogy nehezen zsírosodó, vékony testalkatú vagy. Keress rá a Fegyencedzésre. Ingyenes, otthon is elvégezhető, a konditermi edzés fikázását és a felfújt izmos hülyeségeket viszont ne hidd el.
2015. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nekikezdtem elolvasni az ehez kapcsolódó témaköröket!!!
2015. márc. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!