Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények ezekről a nevekről?

Vélemények ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Anka, Bora, Ella, Léna, Rea, Sába, Véda?
2016. jan. 1. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem adnám. Ha nem lenne más választásom, akkor esetleg az Ella vagy a Léna. De nem tetszenek, de még mindig jobb, mint az Anka vagy Sába (ez nem kutyanév?)
2016. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Rea a becenevem, mert Andrea vagyok. Onmagaban nem tetszik a Rea. Egyebkent egyik nev sem tetszik. Olyan erzesem van, mintha a mostani kismamak azon versengenenek, hogy ki tud idiotabb nevet adni a gyerekenek.
2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ella, Léna nagyon szépek!

A Bora sem rossz. A többi meg egyszerűen nem tetszik.

De ha mindenképp rövid nevet akarsz, akkor mit szólnál az Emma, Lea, Leila nevekhez?

2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezekről a nevekről alapvetően kis "hercegnők", anyuka kedvencei jutnak eszembe. (Sábának hívták a hárommal ezelőtti kutyánkat egyébként)
2016. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Léna nagyon szép, én simán adnám, egyre elterjedtebb is. Az Ella is szép. A többit nem adnám.
2016. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek, az Ella meg a Léna talán elmegy.
2016. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem a Léna, hanem a Lina a kedvenc lánynevem :) Meg az Elle/Ellie. Szoval nekem is ezek kozul az Ella es a Lena a szimpi.
2016. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Léna szép, az Ella sem rossz. A többi nem tetszik.

Az Anka számomra befejezetlennek, elírtnak tűnik, mintha a számítógép lehagyta volna az első pár betűt az Aranka vagy Blanka névből.

2016. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Anka nem tetszik.

Bora szerintem kellemetlen lenne, mert mindenki Borinak értené.

Ella tetszik, de szerintem nem adnám.

Lénát sem adnám, hanem helyette mondjuk Magdaléna és akkor becenévként Léna.

Rea szintén úgy mint a Léna. Andreaként.

Sába nem tetszik, viszont a Sára nagyon.

Véda kifejezetten tetszik, de kell hozzá egy jó vezetéknév, mert a Kovács Véda pl marha hülyén hangzik.

2016. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Saba királynője, első. Nem kutya volt. Mellesleg a kutyát is el lehet nevezni bárhogy, simán kaphat az MTA női nevek listájáról egy nevet.

Egyedül az Anka nem tetszik, kedvező.

2016. jan. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!