Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiételt hol érdemes venni,...

Bébiételt hol érdemes venni, mennyiért és milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Elszörnyedtem az árakon. Felesbe szeretném etetni, hol saját, hol üveges. Kecskemétit és univert részesíteném előnyben. Adjatok ötletet!
2016. jan. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsösorban amelyiket megeszi a bébid, mert az én lányom pl mindőssze kétféle üvegrs kaját evett meg.
2016. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lina63 ***** válasza:
Rossmanban szokott lenni kb 250ft-ért kecskeméti rossmano kártyával. Amúgy ha van müller ott is (hipp vagy alette asszem az a neve), vagy tesco. Én ezeken a helyeken vettem anno. Hipp, kecskeméti párti voltam, néha alette-t is vettem. Amúgy 4-10hós koráig csak üvegest evett. 10 hós korától meg amit mi.
2016. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossmann-ban nagyon sokszor akciós, én 200 Ft-ért vettem pl., de az sajátmárkás.

DM-ben kupon is szokott lenni néha ezekre is.

Meg a Müllerben is még viszonylag olcsóak, de az sem az Univer és társai, hanem pl a Bebivita.

A DM-es spagettiset pl imádja a gyerekem, a Mülleres cuccok annyira nem jönnek be neki, még a Kecskeméti vadasa is menő.

De majd kitapasztalod. :)

2016. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rossmannban még nem voltam. Dm-ben le voltam döbbenve. Kecskeméti őszibarack 330 ft. És ez még olcsónak számított. Még most vagyunk a kezdetek kezdeték, de ahpgy néztem az árakat, nagyon szét kell nézni.
2016. jan. 3. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, ne csak az árakat nézd, hanem az összetevőket is! Én annak idején DM és Rossmann saját márkást vettem, igaz csak ritkán kaptak üvegeset. Kecskeméti és Univer szerintem van nagyáruházakban is, talán ott a legolcsóbb.
2016. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dm babylove nagyon jó német minőségű bébiétel,mi szerettük,árban is viszonylag kedvező volt.Mondjuk ha valaki csak ezekkel eteti a gyerekét akkor a gatyája rámegy-Én csak utazáskor vettem ilyet meg olyan ételek esetében amit én nem készítek (pl.hal,marha )
2016. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!