Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyukák hánykor...

3 gyerekes anyukák hánykor juttok ágyba este és hánykor ébredtek reggel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek 9-kor alszanak, általában 11-ig fent vagyunk, filmet nézünk vagy dumálunk, olvasok, és ha enyém a reggeli rutin fél 7-kor kelek, ha a férjemé, akkor 7-kor.
2016. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9kor alszanak. 11ig fenn vagyuk a ferjemmel altalaban. Tevezunk, beszelgetunk. Valtozo, hogy mikor kelunk. Van, hogy 5 tol fenn vagyok, mert szopik a kicsi es nem tudok visszaaludni, de van, hogy fel nyolcig is tudok aludni.
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
9-kor már csend van, éjfélig olvasok vagy gépezek. Háromnegyed 7-kor kelek.
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
É elég fél7-7 körül ébredni. Nagyok nem ovisok vagy sulisok?
2016. jan. 4. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de a nagy sulis. Őt hétkor keltem. Én talpig pizsamában fél 8-ra felöltöztetem a két nagyobbat, addig apjuk is elkészül, és elindulnak. Ha enyém a reggel, akkor fél 7-től hétig valamennyire összekészülök, és utána ébresztem mindhármat.
2016. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A két nagy sulis, a kicsi kétéves. Szerencsére közel van az iskola.
2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél 9 körül már csend van,alszanak a gyerekek.Én bagoly vagyok,éjfél körül fekszem(addig tv,netezés,ha van kedvem vasalok,a Férjemmel vagyok,stb.),6.20-kor kelünk.A nagyok sulisok,a kicsi 3 éves,szeptemberben kezdte az ovit.7.15-kor indulunk(én viszem Őket kocsival).Hétvégén más a helyzet,pénteken szombaton kb. 10-ig fent maradnak,mi szülők olyan hajnal 2-ig,reggel 9-10 körül ébredünk csak(a gyerekek se ébrednek előbb).
2016. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is max 9 kor akszanak.2 nagy sulis a kicsi ovis! En fel 6 kor kelek fel 7kor indulok meloba,apjuk 5kor! Igy felvaltva a mamak viszik oket reggel.Delutan mar en megyek ertuk :)
2016. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!