Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsit korai a kérdés, de...

Kicsit korai a kérdés, de felteszem. Reggel vagy este nyitják gyerekeitek az adventi naptárat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 18:51
 1/8 anonim válasza:
este
2013. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi anno este nyithattuk, merthogy a Jézuska is este jön :)
2013. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2 éves.Eddig nem vettünk neki, de most tervezem..ilyen pici csokisat.Mivel még amúgy sem érti, illetve tudja ez miért van, ezért én ebéd utánra tervezem..akkor egyébként is kap valami finomat, most legalább érdekes is lesz. :)

De a köv. években én is este adnék inkább.

2013. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaly 2,5 évesen kapott először, itthon voltunk, reggel kapta. Most már ovis, így du fogja kinyitni.
2013. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este, fürdés előtt. Nekünk egy fa vonatunk van 24 fiókkal, abban szokott lenni 1-1 szem keksz becsomagolva. Teljesen mindegy, hogy mi van benne, a vonat a lényeg :) A 4 éves már várja, emlegeti.
2013. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én lányom 22 hónapos lesz karácsonykor, nem bölcsis. Lehet, hogy ő is napközben kapja majd valamikor.
2013. okt. 17. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel nyitottam ki.
2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel.m
2013. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!