Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónapos babám eddig este...

4 hónapos babám eddig este 11től reggel 7ig aludt egyfolytában, majd evés után még 10ig. De most éjszaka 3-4szer is felébred enni és reggel 8 után már nem alszik vissza. Ezt nevezik növekedési ugrásnak? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Betöltötte a 4 hónapot? Mert elvileg 3 hónaposan van növekedési ugrás.5. hónap felé már későnek gondolom
2014. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lesz 4 hónapos
2014. febr. 22. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h az inyben mocorog a fogacska...
2014. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet a foga... Akkor mostanában nem lesz nyugodt alvás :(
2014. febr. 22. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre mondta a nekem a gyerekorvos,hogy ő mindig megjegyzi az anyukáknak,hogy az, hogy a baba 3 hónaposan átalussza az éjszakát, csak ritkán marad így.

Ez legalább egy éves korig változhat. Az én fiam pl. 4 hónapos koráig nem aludta át. Utána 8 hónapos koráig aludt szinte mindig mint a kisangyal, aztán most, két éves koráig megint nem igazán alszik át minden éjszakát! :)

2014. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 hetes kora óta átalussz az éjszakát, evés nélkül.

Este 10-kor alszik el, ez szinte mindig pontos. Reggel 8-kor kel, edzik majd visszalszik 10-10:30-ig szóval sokat alszik. Nekem ez nem változott. 2.-án tölti az 5 hónapot.

Persze ez baba kérdése.

Amikor pici volt szívesen etettem volna este is, de mivel nem kelt fel tehát nem igényelte. Így is maradt.

Volt egy 2-3 napja amikor "bepróbálkozott" 2x felkelt éjszaka. Párom akart neki ennit adni, de én nem engedtem. Az éjszaka szigorúan alvásra van. (Kivétel, ha egyszer beteg lesz akkor folyadékot kap, még nem volt beteg)


Lehet sokan ezt szívtelenségnek látják, de nekem végigalussza és gyarapszik is rendesen. Én nem látom ennek hátrányát csak is a pozitív oldalát.


Ha felkel a babád és eddig nem etetted, akkor most se kezd el etetni éjszaka. Magad alatt vágod a fát...

Adj neki cumit, vagy ahogy altatni szoktad. Simogasd stb. Ne szokjon hozzá az éjszakai élethez....

Nem buták a babák sem, tudják jól mit érhetnek el egy kis hisztivel:-)!

2014. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Idáig mindig magától aludt el a kiságyban. 4 napja csinálja ezt az éjszaka felkelést. Mondjuk tegnap egész nap nyűgös volt, estére berekedt meg köhögött is. Lehet azért is kel fel éjszaka, mert kicsit megfázott.
2014. febr. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!