Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció előtti alhasi...

Menstruáció előtti alhasi feszítő érzés minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, kicsit olyan érzés, mint ovulációkor a feszítő érzés. Néha középtájon érzem, de talán inkább kicsit bal oldalon (ezért is furcsa). Estére már a derekam is fájdogál. Ez jelezheti a közeli menstruációt, vagy lehet terhesség jele is? Esetleg ciszta? Soha nem volt még ilyen érzésem menszesz előtt.
2016. jan. 7. 23:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Akkor menj el nőgyógyászhoz és ne találgass, lehet felfáztál és mint tudjuk egy aprócska felfázásból is adódhatnak problémák ha nincs kikezelve.
2016. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet menstruacio lehet beagyazodas lehet terhesseg jele stb....tesztelj ha nem jon meg.
2016. jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Felfázás szerintem kilőve, annak azért más tünetei lennének.

Reggelre rosszabb lett, viszont nagyon puffadtam és a délelőtt folyamán sokkal jobb lett.

Remélem csak ennyi áll a háttérben. Persze ha rosszabbodik, nyilván elmegyek orvoshoz, de azért egy kisgyerek mellől nem szaladgál csak úgy az ember az első feszítő érzés után. Azért nem olyan, hogy ne tudnék lábra állni, vagy rosszul lennék tőle. Nyilván ha aggasztó tünet lenne, akkor nem itt írogatnék....

2016. jan. 8. 09:34
 4/11 A kérdező kommentje:
*más tünetei IS lennének
2016. jan. 8. 09:35
 5/11 anonim válasza:
ezt te tudod, de a semmiből nem jönnek ilyen feszítő érzések... ha rosszabbodik vagy tovább tart mindenképp lásson orvos.
2016. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Estére teljesen elmúlt. Nagyon fel voltam puffadva, ahogy távoztak a szelek+elmentem WC-re minden elmúlt. Soha nem volt még velem ilyen, hogy ennyire felpuffadjak.

Időnként a méhemben érzek kis nyilallást, de ez nagyon arra hasonlít, mint amikor először terhes lettem :)

Nagyon reménykedem, a napokban kiderül.

2016. jan. 8. 23:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki meg olvassa, pozitivat teszteltem.
2016. jan. 11. 15:31
 8/11 anonim válasza:
első válaszoló vagyok gratulálok :) Boldog babavárást kivánok :)
2016. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Utána még előjött ez a feszítő, tompa fájdalom, de tegnap óta egyáltalán nem érzem. Eléggé puffadok, szerintem ilyenkor az lehet.
2016. jan. 13. 13:59
 10/11 anonim válasza:
Gratulálok kedves kérdező! :))) Örülök, hogy rátaláltam kérdésedre, mert nagyon nagyon hasonló tüneteket produkálok én is kb egy hete, ma vagyok ciklusom 28. napján, reggel negatívat teszteltem, és aggódok, h esetleg ciszta, vagy bármi hasonló okozza a tüneteket. Kicsit el is keseredtem a reggeli teszt eredménye láttán....
2016. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!