Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulációs fájdalomhoz hasonló...

Ovulációs fájdalomhoz hasonló érzés felléphet terhesség esetén?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Eddig elég változatos ciklusaim voltak, de pl az utolsónál 31. napon volt ovulációm, de akkor kellett volna megjönnie is mivel többnyire 30-35 napos volt a ciklusom. Ezért csak barnázás volt meg két napig vérezgettem, aztán elmúlt. Most megint ideje lenne a mensinek viszont az ovulációhoz hasonló fájdalmat érzek az alhasamban, csak most nem kifejezetten az egyik oldalon hanem mindkettőn. Ja és most nincs semmi barnázás, vérzés

2015. nov. 9. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Nos találtam választ, ugyan csak angol nyelven, de aki hasonló cipőben jár annak nagy segítség.

[link]

2015. nov. 9. 16:00
 2/6 mandiga ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy most mit érzel, illetve ovulációkor mit éreztél? Én 3 hónapja érzek furcsa fájdalmakat, 4 hete többször is éreztem, viszont a mensim késik már 5 napja, a teszt sajnos negatív.

Köszönöm a válaszod.

2015. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felléphet igen.Nekem az egész terhességemet végigkísérte.És a keményedések is középidő től.Magnerotot tanácsolt az orvos rá.Az ovulációs fájdalmat meg azóta érzem,hogy megcsászároztak.
2015. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos ez az ovus erzes csak tegnap volt. Bevettem egy 1000es magneb6ot es azota nem ereztem. Viszont ma este (mint amugy minden este) mindjart megjon erzesem van amitol mar nem parazok. Nem olyan eros mint mikor meg kell jonnie viszont mas tunetem nincs. Mellfeszules is csak estenkent van de abban sem vagyok biztos hogy ez mellfeszules :)
2015. nov. 11. 22:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja az ovus fajdalmat nem tudom leirni. Egyszeruen csak tudom hogy a petefeszkem faj. Olyan tompa erdekes erzes mintha be lenne oda szorulva a levego
2015. nov. 11. 22:34
 6/6 mandiga ***** válasza:
Én 3 hónapja érzek időközönként furcsa fájdalmat. Petefészek szúrkálást, ami elég erős volt, színte fájt. Majd mikor meg kellett volna jönnie elötte meg hasfájást, derékfájással, de nem jött meg. És nem tudom melyik lehet az, esetleg mindkettő?
2015. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!