Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki három 3-12 év közötti...

Aki három 3-12 év közötti gyereket nevel, és dolgozik, hány órában dolgoztok úgy, hogy ne menjen a család rovására, és mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Mennyi segítségetek van?
2016. jan. 10. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

8 órát egy családi napköziben.


A férjemmel ketten oldjuk meg.

2016. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Hétfőtől csütörtökig reggel fél 8-tól délután 4-ig, pénteken fél 8-tól fél 2-ig.


A férjem hétfőtől péntekig 8-től fél 5-ig.


Én szociális munkás vagyok, a férjem informatikus.


Nem mi választottuk, hogy így dolgozzunk, ezt dobta a gép. Reggel a férjem viszi a gyerkőcöt, délután én hozom haza. Mindketten szeretjük a munkánkat, de azért jobb lenne, ha legalább az egyikünknek rugalmasabb munkaideje lenne, vagy ha a férjem itthonról dolgozhatna.

2016. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, második vagyok, kicsit félreolvastam, nálunk csak két gyerek van (még), úgyhogy ne vedd figyelembe a válaszom, ha ez így nem jó. Hármat szeretnénk amúgy, nem hiszem, hogy addigra változik bármi, de egyelőre még csak kettő van.
2016. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 van, akkor mentem vissza, mikor a legkisebb 3 éves lett, a legnagyobb meg 8,5 éves volt. 4 órában dolgoztam, tanítottam egy iskolában. 3 nap kellett bemennem, de otthon is elég sok munkám volt. Emellett még fordítottam is, ezek határidős feladatok voltak.Kicsit sok volt azért, úgy éreztem.
2016. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok, 0 segítségem volt, van.
2016. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kormánytisztviselő vagyok, H-Cs fél 8 - 4-ig, P fél 8-fél 2-ig dolgozom. 4 gyerek van, oviba, suliba, bölcsibe járnak. A kicsik nem voltak még 3 évesek, mikor fél éve visszamentem. Húzós, de a gyes pont egy bevásárlásra elég.
2016. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6, 4 és fél, 2 évesek a gyerekeim. Heti 25 órát dolgozok, kereskedelemben.
2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azért nem lehetetlen dolgozni 3 gyerek mellett :)
2016. jan. 11. 09:20
 10/10 anonim ***** válasza:
En projektvezeto es esetfelelos vagyok egy szervezetnel. A fiunk majdnem 4 eves, probalok kevesebbet dolgozni de van, hogy muszaj. Olyan napi 8-10 orat, ez valtozo. A ferjemnek kotetlen a munkaideje, de sokat ia kell utaznia kulfoldre a ceg altal. Hal' Istennek sok segitsegunk van a csaladtol. Illetve van egy tunemenyes egyetemista babiszitterunk is aki heti parszor beugrik. 26N
2016. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!