Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség előtt aki kb 50 kg...

Terhesség előtt aki kb 50 kg volt és A-s melle, milyen lett a teste szülés után?

Figyelt kérdés
Stria, súly, ilyesmi érdekelne, illetve hogy a kis feszes melletek milyen lett szoptatás után?

2016. jan. 10. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85 B lett :D 49kg kezdtem 72kg szultem ! Csikos maradt a cici es a hasam de nagyon halvanyak mar :) 75 B re es 54kg ra fogytam vissza aerobicoztam. 1 ev alatt lement a plusz kilo !
2016. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja es nem lett "logos" a cicim 10 honapig szoptattam. 1# voltam
2016. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
55kilós voltam, a-s mellel, 72 vel szültem, most még szoptatok, 63 kiló vagyok, és B-C melltartó kell :) jah és nem lóg, nem csíkos sehol semmim :)
2016. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43 kgra fogytam le a második hónapban 48ról, rengeteget hánytam. 60 kgsan szültem C-s mellekkel, egy hónap alatt lement minden extra sport nélkül, a testem hibátlan, még szoptatok, de puhább a mellem ha üres, viszont kitölti a B-s kosarat. Kicsit olyan, mintha "megérett" volna.
2016. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem ronda lett.

Terhesseg vegere b/c-re nott, de szules utan hamar vissza is ment. Kicsi lett, mint vokt, de mar nem feszes. Nem logott, mert nem is volt minek. Azutan jott meg egy baba, de akkor terhesseg alatt sem igazan nott.

En vegul plasztikaztattam, igy most jo, kivancsi vagyok, hogy milyen lesz, mert szeretnenk meg egy gyereket.


Amugy az alakom a regi, striam a hasamon lett valamennyi. A borom mar nem okyan feszes, de az inkabb annak koszonheto, hogy azota majd 10 ev telt el, oregszem.

2016. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"hogy a kis feszes melletek milyen lett"


Miért érzem úgy, hogy nem egy anyuka/leendő anyuka kérdezi, hanem egy perverz pasi?

2016. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A stria genetika/hormon kérdése, így nem kiküszöbölhető, ha hajlamos rá valaki. Nem a bőr nyúlásától van, bár nagyon tartja magát ez a tévhit.


A mellek alakja is sokban függ a genetikától. Van, akinek megnő, van akinek kisebb lesz, van, akinek meglóg.

2016. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Pedig rosszul érzed.

Baj ha elégedett vagyok az A kosaras mellemmel?

2016. jan. 10. 19:17
 9/15 A kérdező kommentje:
A fenekem kis hízástól picit stiás lett, akkor jó eséllyel a hasam is olyan lesz?
2016. jan. 10. 19:20
 10/15 anonim ***** válasza:
47-ről indultam, 64-gyel szültem, stria sehol sem lett, de szerintem ez nem a méreteimen múlott, hanem mi családilag vagyunk ilyenek. A cicim hatalmasra nőtt, rengeteg tejjel, tejtestvérek sorban álltak. Szülés után 3 évvel súlyom 52 kg, cicim 75 A. Feszes sose volt, de lógós sem, kb. olyan , mint előtte.
2016. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!