Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők hasonló helyzetben, ti...

Szülők hasonló helyzetben, ti bevállalnátok még egy babát?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lányom és egy 2 éves fiam. 39 éves vagyok és szóba jött, hogy lehet szeretnénk még egy babát, de nem tudjuk, hogy be merjük-e vállalni a párommal. Félünk hátha komplikációk adódnak és a lányom se ugrik ki a bőréből a boldogságtól, indoka, hogy már így is sokallja azt a 2-3 órát, amit az öccsére kell vigyáznia naponta meg szünetekben is, bár azt mondta, hogy neki végülis mindegy, mert 1-2 év és úgyis elköltözik itthonról. Szóval amitől nagyon tartunk azok az esetleges komplikációk.

2015. szept. 24. 18:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell annyit vigyáznia rá?
2015. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A korod meg teljesen jo, rengetegen szulnek 40 felett elso babat.

Viszont en sem ertem, hogy miert a 18 eves lanyod vigyaz napi 3 orat az occsere?

Ha ez lenne a babaval is akkor inkabb ne vallaljatok, mert nem a nagyobb gyereked dolga lenne egyaltalan, foleg ennyire rerndszeeresen.

2015. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Oszt pénz van-é?
2015. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Na ne, már itt is megjelentek az unatkozó trollok?! Nem elég nektek a "családi kapcsolatok" ahol már napi 1-2 kérdést leszámítva az összes többi kamu?!
2015. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért vigyázz rá ennyit, mert amíg főzök másnapra meg takarítók minden nap, addig ő vigyázz rá. Hétvégén is, ha nem alszik itthon, akkor előre meg van beszélve, hogy jöjjön haza reggel korán, mert vigyáznia kell az öccsére, hogy tudjam csinálni a dolgomat de max 2 óra szokott lenni, szóval nem olyan sok az. Mivel a párom nagyon sokat dolgozik és hétvégén is, így ő nem tud akkor segíteni és azért segít a lányom.
2015. szept. 24. 18:53
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Ezt nem értem...
2015. szept. 24. 18:53
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
És ha otthon leszel két kicsivel hogyan fogod megoldani a házimunkát? Mondjuk 6 hónap alatt teherbe esel, míg terhes vagy a lányod elköltözik. Lesz pénzetek bébiszitterre?
2015. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

És amikor a nagylànyod volt kicsi, őt kire sóztad rá?

Ritka életképtelen, aki 40 évesen, legalább 18 év háztartásvezetéssel a háta mögött nem tud ellátni segítség nélkül egy kisgyereket.

2015. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne szüljél már! Majd szül magának a nagylányod. Te nem magadnak akarod, hanem neki. Ez a baj a nagy korkülönbséggel, hogy a nagyra rá van sózva a kicsi.
2015. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem vállalnék. Az pedig számomra teljesen elfogadhatatlan, hogy rásózod a 2 évesedet napi szintem órákra a felnőtt lányodra. Az meg hogy ha hétvégén nem alszik otthon, korán reggel hazarángatod, hogy bébiszitteljen, hát nonszensz. Mit csinálsz, ha elköltözik 2 kicsivel, ha ezzel az egyel sem bírsz?
2015. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!