Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti magánorvoshoz...

Anyukák ti magánorvoshoz jártatok vagy kórházi rendelésre?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Sztk-ba, minkét terhességemnél.
2016. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Is-is.

Nálunk a kettő egyszerre működik.

A magán vizsgált, az állami adta az összes beutalót, a magán értékelte a kapott leleteket. Nagy ultrahang, NST a kórházban, kombinált szűrés magánban.

2016. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Magánhoz. De persze mellette kellett járni a kórházba is.
2016. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

14. hétig SZTK-s, aztán onnantól magánba jártam. (akkor láttam/hallottam először a fiam).

De a vizsgálatokra - labor, vérvétel, , ultrahang, CTG - mindenre a kórházba adott beutalót a dokim, ahol dolgozott, és ahol szültem is.

Így kb 5-6 hetente mentem a magán rendelésére, akkor vittem a leleteket, és kaptam az új beutalókat.

2016. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz.
2016. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagy kórházban rendelő orvost választottam,m de az orvosi vizsgálatokra magánrendelésre jártam ki hozz, mert nálunk még így is sokszor órákat kell ülni a terhesgondozó előtt. Elég volt a ctg-k előtt ezt kivárni, inkább kifizettem a magándokit.

Vérvizsgálatokra, stb. a oepes ellátást vettem igénybe, szülni is oepre szültem.

2016. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andi80018 ***** válasza:
Terhesség alatt szakrendelőbe, nem volt választott orvos. A gyerekkel is oda, viszont ha ne adj Isten kórházba kellene mennem a gyerekkel, akkor nem vinném államiba, egyszer voltunk a Heim Pálba, elég is volt. Nem érdekel, mennyibe kerül. Illetve nálunk pl szemészetre is egy év, mire bekerül az ember. Igazából a gyerekorvos csak a tb alapú.
2016. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász és a fogorvos az a két terület, amivel csak magánba járok, minden mással SZTK.

A terhesség alatt kb. 6 hetente a magán dokihoz, viszont az összes vizsgálatot, labort az SZTK-ban csináltattam, ill 18 heti UH-ra én is egy magán helyre mentem, mert már régebbről ismertem azt a szonográfust és megbíztam benne, az eredményeket vittem mindig a dokimhoz.

2016. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Állami rendelésre, az elsővel is, meg most a másodikkal is. Magánrendelésen csak egyszer voltam, ultrahang miatt.
2016. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak magánrendelésre jártam/járok. Terhesség alatt is, és egyébként is.
2016. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!