Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti magánorvoshoz...

Anyukák ti magánorvoshoz jártatok vagy kórházi rendelésre?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én attól tenném függővé, hogy milyen a helyi sztk, mert van, ahol nem kell annyit várni egy időpontra és az orvos, meg a kórház is normális, de van, ahol nem. Másik országban élünk, itt államiba járok, mert teljesen elégedett vagyok vele. Magyarországon magánrendelésre jártam, mert ott kaptam normális időn belül időpontot, és mert helyben volt hozzá minden.
2016. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én magánba,és mindhárom gyerekemet is magánba hordom(legyen az bőrgyógyászat,szemészet,fogorvos,fül-orr-gégész,az én esetemben a nőgyógyász,a férjemnek a reumatológus is.DE!Ha olyan vizsgálatot akar a doki,akkor behív a kórházba.Pl.a középső gyereknek orrmandula műtétre volt szüksége,a fül-orr-gégész a kórházba hívott be,hogy bizonyos vizsgálatokat elvégezzen.A gyerekek háziorvosához is "magánba" járunk,a lakásán oltja,vizsgálja Őket.
2016. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre, de a genetikai uh-kat sztk-ban csinálták, mert a dokim nem rendelkezik a legmagasabb uh képesítéssel, így arra beutalt oda.
2016. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességgel magánba, és egyébként legtöbbször magánba megyek. A gyerekeket is,ha olyan van, akkor magánba viszem. Nem is feltétlenül azért, mert nem bízom az állami orvosokban, intézményekben, hanem mert nagyon sok vizsgálatra horror az idő, amit ki kell várni.

Most a 3 hónapost vittem szemészhez. Tudtam,hogy magánba fogom vinni, de kíváncsiságból megkérdeztem,hogy "SZTK"-san mikor lenne időpont. 4 hetet mondtak. Na én az ilyen esetben (főleg,ha a gyerekekről van szó) nem várom ki az időt.

De általában magamnál sem.

2016. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindharom terhessegem alatt maganhoz.
2016. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kórházba járok, nincs semmi baj az ellátással.
2016. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A természetbe
2016. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!