Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az a gyanúm, hogy terhes...

Ha az a gyanúm, hogy terhes vagyok (már van 2 gyerekem,2 napja késik és furcsán szurkál a hasam) akkor ha most vennék be esemény utáni tablettát (3 héttel az együttlét után) ugyanúgy megjönne a vérzésem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Lutri. Ne erre alapozz. Vagy elmegy tőle a baba, vagy nem. Lehet, hogy fogsz vérezni, de mégis megmarad a baba. Sok minden lehetséges.

Csinálj tesztet, menj orvoshoz, ne a saját szakálladra kísérletezz.

2016. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk elsőre csinálj egy tesztet, és ha negatív, már nem is kell égetni magad ilyen hül.ye kérdésekkel.

Ha pozitív, akkor meg menni kell abortuszra, már ha nem akarod megtartani.

Párod mit szólna hozzá?

Lehet, hogy dühös lesz, amiért a megkérdezése nélkül döntesz a közös gyereketek sorsáról.

2016. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg karácsonykor fájt a fejem. Vegyek be ma egy fájdalomcsillapítót?

Kb. ennyire értelmes kérdés...

2016. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mas országokban van lehetőség gyógyszeres abortuszra"


De azt nem 72 órás esemény utáni tablettával végzik, és kórházban orvosi felügyelet mellett.


Az esemény utáni nem erre van.

Csinálj tesztet, ha pozitív, menj orvoshoz, és mondd meg, hogy nem kívánt terhesség.

Az abortuszt nem lehet otthon házilag megoldani. Nem úszod meg a kórházat.

2016. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Apropó más ország: téged se tart vissza senki, akár ma bejelentkezhetsz egy osztrák abortuszklinikára, ahol megkapod a vágyott gyógyszeres abortuszt, persze jó pénzért. A családnak meg azt mondod, hogy elmentél egy bécsi shopping túrára, de azért vegyél is nekik valamit!
2016. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj,de ahhoz képest,hogy van két gyereked érdekes a hozzáállásod a babához.Eleve nem gondolkodsz. Ha annyira nem akarod,hogy legyen 3. baba, irány a kórház és vetesd el,de hogy kárt tegyél benne,meg otthon kísérletezgess,már ne is haragudj felelőtlenség és veszélyes.Legyél tekintettel a két gyerekedre emeld fel a feneked és irány az orvos,ha már nem akarod megtartani tessék felvállalni.
2016. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ATYAÚRISTEN!
2016. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Drága válaszolók,feldobtátok a napomat! Ti sosem szoktatok kétségbeesni? Veletek sosem történt olyan dolog,amivel nem tudtátok hirtelen,hogy kihez forduljatok? Elmélkedés szintjén tettem fel a kérdést! Mivel a 72 órás tabletta egy lórúgásnyi hormon,feltételezni mertem,hogy talán nem csak 72 óra elteltével fejti ki hatását. Tudjátok,attól függetlenül,hogy ijesztő dolgok fordultak meg a fejemben,még normális vagyok. Páran egész vicces hozzászólást írtatok,alpári,lenéző stílusban.. Nektek is szép napot! Minden nap járok Bécsben,mivel ott dolgozom,így szuvenirt érthető módon már nem hozok a családomnak. Ausztriában egy erre specializálódott klinikán 500 kerek euro a gyógyszeres abortusz. Talán megértitek,hogy 150.000 Ft-ot kicsit sokallok egy olyan dologért,ami még csak nem is pozitív. Az itthoni barbár módszerekkel végzett abortusznál bármi jobb. Engedtessék meg,hogy az ember elkeseredettségében feltehessen egy a realitás talajáról teljesen elrugaszkodott kérdést anélkül,hogy az emberek hülyének néznék! Empátia,mond Nektek valamit? Szerintem hírből sem. Üdvözlet az összes tökéletes Anyukának,akiknek filmbeillő az életük összes másodperce és soha,egyetlen pillanatig sem gondolkodtak olyan dolgokon,amikre tiszta fejjel visszagondolva elszégyellték magukat!
2016. jan. 29. 15:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Màr bocsi,de a gyereked megölêse nem emlìthető egy lapon semmivel..nem vagyok tökèletes..de ez a kèrdès nem egy èrett,felelőssègteljes felnőtt nőre vall..hanem egy 10en èves kölyökre..
2016. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Irtal egy kisregényt, de arról egy szót sem, bevetted-e a bogyót.

Hiaba a felháborodás, total igaza volt a válaszolóknak. Egy 14 evestol meg elfogadható ez a kérdés. De egy anyukatol...

2016. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!