Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni migrénes rohamok?...

Szülés utáni migrénes rohamok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
4,5 hónapja született a kislányom császármetszéssel, harmadik gyerekként. Előtte is fejfájós voltam, de szülés óta hetente tör rám migrénes roham, ami szinte elviselhetetlen, főleg, hogy három gyereket kell ellátnom. Voltam a háziorvosnál, aki elküldött gerincröntgenre és sajnos meszesek a csigolyáim. Majd reuma, tormna, életmódváltás és egyebek kellenek. Ő a gerincemre fogja az egészet. De ez nem egyik napról a másikra alakult ki, és mégis szülés után jött elő ilyen sűrűséggel. Van, aki járt így? Lehet ennek hormonális oka, ami esetleg a szoptatással függ össze?
2016. jan. 13. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom, hogy meddig tarthat, de elméletileg császár után ugye abban a 12 órában nem szabad emelgetni a fejünket - nekem is az volt - mert emiatt kialakulhat iszonyatos, hetekig tartó fejfájás, legalábbis nekem azt mondták akkor, de négy és fél hónap távlatából már nem biztos, hogy ez áll a háttérben..., csak egy tipp, esetleg kérdezz ennek is utána, jobbulást
2016. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!