Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen papírokat kell megkapni...

Milyen papírokat kell megkapni, amikor hazaengednek a babával a kórházból? (a zárójelentésen kívül)

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyerek egészségügyi kiskönyvét (ami tartalmazza az oltási könyvét is mellékletként).

Ill. a te záródat is.

2016. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plusz TB-igazolást a bentfekvésről.
2016. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Meg a te terhesgondozási kiskönyved. Igazolás az egyszeri anyasági segélyre.
2016. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3,

a kiskönyvemet nekem el se vették, az igazolást pedig törvény szerint a védőnőnek kell adnia.

2016. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
4.válaszoló:nekem is a kórházban adták ki az igazolást(Bp.).Mivel nekem volt fogadott dokim Ő írta alá,de akinek nem volt az elbocsájtásakor műszakban levő valamelyik orvos.
2016. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
3-as vagyok. Nekem elvették a kiskönyvem, akkor amikor bementem a kórházba, és akkor kaptam vissza, amikor mentünk haza. Az anyaságihoz is ott adták ki a papírt. Ezek szerint erre nincs protokoll, minden kórház másképp csinálja. Sőt, még valami gondozási lapot is kaptam, amin le volt írva, hogy nem vagyok mozgássérült, kísérővel megyek haza, kímélő életmódot kell folytatnom legalább a hat hetes kontrollig és még egy csomó minden rajta volt.
2016. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

gondozási lapot én is kaptam. Fogadott orvosom volt. Ott szültem, ahová tartozom, de a védőnő adta az igazolást, amikor elsőnek meglátogatott minket otthon a babával.

Egyébként Db.

2016. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!