Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szüléskor nincs probléma...

Ha szüléskor nincs probléma és jól vagyok, hazaengednek a kórházból saját felelősségre?

Figyelt kérdés

Utálom a kórházat, idegen helyen sosem tudok se aludni, se wc-zni, zavar mások jelenléte is stb.

Nincs fogadott dokim, így biztos 6 ágyas kórteremben lennék, mert a 3 ágyasba a protekciósokat rakják.

Viszont a kórháztól csak pár háznyira lakok, 3 óránként még akár szoptatni is át tudnék menni a babához (a babát akár bent hagynám a kórházban ha azt javasolják, mert besárgulhat stb.).

Ilyen esetben engedélyezhetik, hogy ne kelljen bent feküdnöm?


2014. febr. 21. 15:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Képes lennél elmenni a gyerek mellől ?! Biztos, hogy nem hagynám ott, vagy vele együtt mennék, vagy sehogy. El nem engednek, de kiharcolhatod. A kórház nem hatóság, visszatartani nem tud.
2014. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Elengednek saját felelősségre. De az, hogy a gyermeked otthagynád, hát.. sokat elárul rólad ne haragudj.
2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
nem hagynám ott a babám ha nem muszáj, csak ha úgy ítélik meg, hogy az jobb lenne neki
2014. febr. 21. 15:23
 4/36 A kérdező kommentje:

"sokat elárul rólad" meeert? mert azt akarom, hogy ne legyen neki semmi baja?

attól hogy én még nem bírom a kórházat... kockáztassam, hogy ne figyeljék meg rendesen? szóval ettől én rossz ember vagyok, hát kössz de nem értek egyet

2014. febr. 21. 15:24
 5/36 anonim ***** válasza:
69%
Téged elengednek a babát általában 72 óráig nem. De én sem tudnám otthagyni...ha ezt nem tudod megtenni érte akkor mit igen??
2014. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
A babát semmiképp nem viheted ki! A sógornőm ott hagyta a babát, 3 óránként ment szoptatni. Egyébként szívtelenség. És ha ilyen kényes miért nem mész VIP szobába? Azt a pár napot kibírhatnád, még senki sem halt bele.
2014. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sokat elárul rólad...annak a gyereknek arra van szüksége, h 0-24ben veled legyen!!! nem csak kaja kell neki!
2014. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Téged hazaengednek saját felelősségre. De én sem hagynám ott a babát. Mit csinálsz ha később kórházba kerül valami miatt?? Akkor beviszed és ott hagyod majd? 3-4 napot nem bírsz ki ott? Mi lesz ha komolyabb "áldozatot" kell hoznod a gyerekedért?
2014. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Félre értettél, nem azt sérelmeztem, hogy a babát nem viszed azonnal magaddal, egyértelmű, hogy őneki bent kell maradnia! Az árul el sokat rólad, hogy Te otthagynád, és csak bejárnál hozzá! Sosem lennék rá képes..Igaza van az egyik kommentelőnek, ha ezt nem tudod érte megtenni, akkor az már baj.
2014. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

azért nem akarok kórházba menni, mert ahányszor bekerültem, mindig elkaptam valami fertőzést.

Szülés után kimerülve szinte borítékolhatok magamnak megint valamit és nem elég akkor az embernek a sok problémája, még mondjuk kapjon el egy húgyúti fertőzést, hogy az amúgy is fájdalmas pisilés egyáltalán ne is menjen?

és mondjuk mellé még mindenem fáj

Ezért nem akarok maradni, mert mindig megszenvedtem a kórházzal

2014. febr. 21. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!