Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aznap hazaengednek, ha nincs...

Aznap hazaengednek, ha nincs semmi gond? Ciszta mütét.

Figyelt kérdés
Jövő héten reggel műtenek cisztával laparoszkiásan.A férjem dolgozik külföldön.Egyik ismerősöm visz el addig a mama vigyáz a picire 2 éves és nagyon anyás..Csak a mama már nem olyan fitt,hogy el tudná látni.Ha nem lesz semmi gond a műtét után délután eljöhetek saját felelősségre?
2013. júl. 25. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját felelősséggel hazamenetelt nem tudom, de szerintem mivel hasi műtét, a min. 24 órás megfigyelés itt is játszik. Nekem is nemrég volt, 4 napot feküdtem bent utána. Szerintem aznap téged sem engednek haza.
2013. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ciszta műtéted volt?Miért kellett 4 napig bent lenned?az egyik ismerősöm is nemrég volt öt már délután ki engedték.
2013. júl. 25. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
én összesen két éjszakát voltam bent, egyet előtte, egyet utána. A műtét napján totál jól voltam (már a többiekhez képest), de mégis csak másnap délelőtt engedtek haza.
2013. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ciszta műtét volt. Megfigyelésen voltam bent (várandósan műtöttek). Ezért voltam bent több napot, gondolom. De én úgy tudtam, hogy hasi műtét után nem engednek haza senkit aznap.
2013. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak sima érzéstelenítést kapsz, és rövid idő alatt készen van a műtét, akkor elképzelhető, hogy du. hazaengednek. De ha rendes, nagy altatásos műtét, akkor tuti nem. De erről megkérdezhetted volna a dokit, hogy mire készülj, hiszen a babádról akkor úgy kell gondoskodnod.
2013. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt laparoszkópiás ciszta műtétem (altatásban). Vasárnap du feküdtem be, hétfőn délelőtt műtőttek, szerda délelőtt mehettem haza. Én aznap este nem is bírtam volna hazamenni, egyedül nem is bírtam lábraállni. Kedd délutántól tudtam egyedül kikelni az ágyból és sétálgatni.
2013. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok már meg volt a műtét 1 én.9 kor be toltak és fél 10 kor már kint is voltam.Olyan 11 óra már magamnál voltam,minimálisan fájt a hasam,de nem volt vészes.Délután 3 órakor már sétáltam az udvaron...Haza engedtek volna,mert látták,hogy nincs semmi gondom,de azt mondták,a biztonság kedvéért egy éjszakát maradjak..
2013. aug. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!