Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet érezni kora terhessé...

Luna26 kérdése:

Mit lehet érezni kora terhesség esetén szex közben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit
2016. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet butaság hogy erre gondopok de elég érzékeny ott bent és jó pár aktus után és közben valami furcsát éreztem
2016. jan. 14. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a 2. terhességemnél volt az, hogy a férjem valahogy olyan kicsinek érezte benn a helyet. kb. 1 hétig tartott ez a dolog (kb. 6. hétig), aztán elmúlt, azóta is jól vagyunk. én nem éreztem, hogy más lett volna.


te mit érzel?

2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit éreztem hogy amikor "becsúszott" mint ha feljebb nyomta volna a méhemet és megjegyeztem a páromnak és ő is mondta hogy érezte,de az önvizsgálat során fent van jó pár napja alig érem el.. Ez a furcsa
2016. jan. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!