Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék nevelőszülő lenni,...

Szeretnék nevelőszülő lenni, de a tanfolyam előtt környezettanulmányt végeznének a lakásomon. Pontosan milyen követelményeknek kell itt megfelelni?

Figyelt kérdés

Eddig csak annyit találtam a témában,hogy a gyerekszobánál egy főre minimum 6 nm-nek kell jutnia és nemek szerint külön szobát kell biztosítani.


Mit érdemes előre beszereznem?

kiságy/egyszemélyes ágy/emeletes ágy?

a szobák fala mindegy milyen színű vagy lányos és fiús színűek legyenek?

...



2016. jan. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom bár nem vagyok nevelőszülő, hogy tisztaság legyen ez a legfontosabb :) hogy milyen színűek a falak, senkit nem fog érdekelni, de azért ne fekete legyen :D kiságyat én azért nem szereznék be előre, mert nem is biztos, hogy pici babát fogsz kapni, lehet már nagyobbacska 5-6 év vagy idősebb gyerekek kerülnek majd hozzád... szekrény-ágy legyen, lehessen hova tenni a ruhákat, de nem hinném hogy ennél többet elvárnának, hisz korfüggő mire lesz majd szükség :) (íróasztal-kiságy) - de szerintem nyugodtan kérdezd meg a TEGYESZ-nél mennyire rendezd be a szobákat, nem fognak érte haragudni :)
2016. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először legyél túl a tanfolyamon és a teszteken. Utàna ha alkalmas vagy és gyereket kapsz majd akkor ràérsz bàrmit is beszerezni. Becsülendő,hogy ìgy aggódsz és ennyire elszànt vagy, de ez az út hosszú és göröngyös. 😁 A tanfolyamon meg úgyis mindent elmondanak.
2016. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. jan. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!