Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nevelőszülő tanfolyam- mi az?

Nevelőszülő tanfolyam- mi az?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy ha elvégzem, akkor nevelőszülő leszek, vagyis?? Mit foglal ez magában pontosan? Milyen munkalehetőségem lenne? Mennyi lenne a fizetés? Szeretem a gyerekeket és jártam is már árvaházban és tudom milyen problémásak a gyerekek és ott kell lenni velük állandóan és nevelni őket? Vagy hogy is van ez? Illetve az árvaházban mondtak valami olyat, hogy van lehetőség talán keresztszülőnek lenni, vagy mi.. aki néha elviszi magával ide-oda.. mert hirtelen azt hittem erről lenne szó, hogy ez egy ilyen tanfolyam.. vagy ez egy főállású nevelőszülőség akkor? És mi a korhatár? Köszi ha valaki kiigazít a részletekben! Mert nem tudok erről semmit.

2015. márc. 10. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hivatásos nevelőszülő lesz aki elvégzi. Kemény pszichológiai és alkalmassági feltételek is kellenek hozzá.

Te leszel a nevelőszülője, amíg állami gondozásban van a gyerek - ergó mindent te csinálsz, amit az igazi szüleinek kellene. nem csak elviszed egy-két órára. Ja, és nem egy gyerek, legtöbbször nem válogathatsz, hogy milyen gyerek. 4-5-6 gyerek, problémásak, fogyatékkal élők, kisebbségiek, bárki, aki valamilyen oknál fogva állami gondozásba került.

[link]

google segít

2015. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!