Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A 2014-es nevelőszülő tanfolya...

A 2014-es nevelőszülő tanfolyam. Záródolgozat-házidolgozat valakinek?

Figyelt kérdés

Nos, gondolom hallottak/hallottatok már arról hogy 2014-ben a nevelőszülőknek egy 500 órás tanfolyamot indítottak el? Most én is ezt szenvedem. Van egy olyan házi dolgozatunk ami az egyik tétel is egyben. Ki kell dolgoznunk de nem nagyon jutok előre. ÉLETTÖRTÉNET KÖNYV téma. Már a lehető legtöbb oldalt átfutottam, ami persze segítségül is szolgált, de kellene nekem valami olyasmi ahol mindent-de mindent megtudok az ÉLETTÖRTÉNETI KÖNYV céljáról, fontosságáról, érzelmi kimeneteiről. Stb.

-Az élettörténet könyv készítése során felmerülő érzelmileg megterhelő témák

-További - dilemmákat okozó - sajátos helyzetek

-A nevelőszülő - az élettörténeti munka során keletkező- indulatinak, érzelmeinek kezelése


2014. jún. 11. 01:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!