Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menszesz elott terhessegi...

Menszesz elott terhessegi tunetek?

Figyelt kérdés
Mielott meg jon minden honapban hanyingerem van egesz nap reggelente emelygek bizonyos etelektol viszolygok van amit kivanok arra lennek kivancsi hogy veletek volt e mar ilyen ?

2016. jan. 16. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve produkál szokatlan tüneteket mensi előtt a szervezetem...

Ezek közt van az enyhe hányinger is... Mikor megfogant a baba akkor épp nem volt....de 4 nap késésnél már igen.

Sztem ne alapozz ezekre a pms tüneteknek betudható tünetekre... Ha késik a havi az már lehet jel! :)

2016. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a hányinger, émelygés a PMS része. De csak szülés óta van így, előtte csak szimplán fáradékony és kívánós voltam.
2016. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent ugyan ugy meg jon napra pontosan csak elotte hmyingerem van es kivanos vagyok
2016. jan. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!