Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol voltatok éppen, amikor...

Hol voltatok éppen, amikor beindult a szülés? Apuka veletek volt akkor, és együtt mentetek, vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Szóval hogy otthon voltatok, vagy éppen mentetek valahová, vagy hogy volt? És ha apuka éppen nem volt ott, akkor mikor tudott utánatok menni a kórházba?
2016. jan. 17. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Elsot inditottak,apuka igy vegig velem volt! Masodiknal melozott mikor elment a magzatviz es haza jott egyutt szultunk :) Harmadiknal kulfoldon volt es hamarabb szuletett mint szamolgattuk (36 hetre). Unokanoverem vitt szulni apa csak masnap ert oda :)
2016. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szültem akkor a párom épp dolgozott, én itthon voltam amikor jöttek a fájások, még nem folyt el a vizem de akkor a húgom szólt a barátjának hogy segítsen kikísérni engem az autóba, a húgom hozta a sporttáskámat meg az iratokat amik már össze voltak készítve mert még igaz volt hátra egy hetem szűken de a párommal mi már felkészültünk arra hogy bármikor megindulhat és ne kelljen kapkodni meg ide-oda rohangálni, mert a kórház mégis csak 12 km-re volt innen tőlünk. Amikor elindultunk autóval a húgom vezetett mert hivatásos sofőr és tapasztalt meg nagy rutinja van, a barátja ült mellettem a hátsó ülésen és ő hívta a páromat hogy megindult a baba és teperjen be a kórházba. A párom 30 km-re dolgozott akkor de egyből eldobott mindent és jött ahogyan csak tudott. A párom is beért akkor vártunk 1 órát de semmi nem volt és a fájásaim is csillapodtak. Az orvosom mondta hogy maradjak bent mert 24 órán elül már jöhet a baba de ő mondta hogy 12-14 óra még bőven hátra van így mondta a páromnak hogy menjen haza akkor már este 8 óra volt és ráér másnap reggel 7-8 óra felé bejönni. A párom nem sokkal később hazament, nekem jöttek a fájások, de nem volt annyira durva a víz sem folyt még el. Hajnali 4 órakor ébredtem erős fájásokra, akkor már vittek is be a szülő szobába. Az egyik nővérke hívta a páromat hogy siessen ahogyan csak tud mert nemsokára apuka lesz. A párom 25 perccel később már bent volt és akkor esett be amikor a kislányunk felsírt. Éppen hogy időbe beért a párom, én azt se tudtam már hogy hol vagyok mert az utolsó pár pillanat nekem valamiért teljesen kiesett csak arra eszméltem hogy a kislány ott a mellkasomon a karjaimban a párom meg papucsba farmerba és alvós pólójába állt felettünk úgy hogy könnyekig hatódott a boldogságtól :)
2016. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél otthon egyedül. Másodiknál a Tescoban a férjemmel. 10 perces fájásokkal még simán bevásároltunk, csak egy kicsit meg kellett állni, ha jött a fájás:)
2016. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozott a férjem amikor beindult a szülés, azt mondtam még sok idő van hátra és igazam is lett, a bejelentés dél körül volt neki, hajnal fél 4-kor mentünk együtt. (Fájásokkal indult ami ugyan erősebb lett zuhany hatására de nagyon lassan sűrűsödött)
2016. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Itthon voltunk, éppen tv-nzni kezdtünk volna, amikor elöntött a magzatvíz. Természetesen együtt mentünk be.
2016. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon voltunk, bajnokok ligája döntőt néztünk a férjemmel :-D Együtt mentünk be a kórházba.
2016. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Utolsó BL meccset azért végignéztétek még otthon???? :D
2016. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2# akkor te szerencses vagy, barcsak enis 25perc alatt szultem volna meg.:)
2016. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

1.itthon voltunk hétvége. Reggel beindult estére meglett

2.kórházban. Reggel indították volna, előző nap éjjel beindult magától. Hajnalban/kora reggel a férjem is csatlakozott, reggelre meglett a baba

2016. okt. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mindharomszor itthon voltunk, egyutt mentunk. Nem folyt el a magzatviz egyiknel sem.
2016. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!