Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtátok az etetősz...

Meddig használtátok az etetőszéket?

Figyelt kérdés
Mikortól ültettétek a nagy asztalhoz? (persze felügyelettel)
2016. jan. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Első gyereknél már 2 éves elmúlt és még használtuk az etetőszéket, de elég nehéz volt benne tartani kb 1,5 éves kortól (mindig fel akart állni benne, kijönni, így el is törött, a huzata is teljesen szétszakadt)

Második gyereknél most 1,5 éves és már nem használjuk az etetőszéket, általában az ölemben ül és úgy eszik.

2016. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én másodszorra olyan etetőszéket vettem, ami normál székként használható tovább, 4,5 éves lányom használja a mai napig. Ha lesz még 3, gyerek, akkor tuti ilyesmi széket veszek megint.
2016. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1.gyerek olyan 2 éves koráig.A 2. fiam imádta,és kb. 4 éves korában tudtam csak lebeszélni róla...olyan volt,amiről a tálcát levéve a nagy asztalhoz tudtam ültetni.A 3. gyerkőc kb. 1 éves volt,amikor fellázadt,és nem volt hajlandó beleülni(a nagy asztalhoz tolva tálca nélkül sem). Akkor vettünk hordozható etetőszéket,2 félét is: [link]

[link]

Az 1. linken levőt nem szerette annyira-de használta kb. 6-7 hónapig-a 2.-at majd 3 éves koráig.Most 3.5 éves,egy vastag párnát rakunk a popsija alá,és kész.Hiába van Ikeás műanyag asztaluk székekkel,nem hajlandó ott enni(csak rajzolni,festeni,játszani).

2016. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Ez akart lenni az első: [link]
2016. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!