Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok etetőszé...

Mikortól használtatok etetőszéket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk asztalra rögzíthető etetőszékünk van, abba akkor lehet rakni, amikor tud ülni magától.

Három gyerekemből kettőnél ez akkor volt, amikor amúgy is hozzá táplálni kezdtem (6 hónaposan), az egyik még nem tudott, őt kezdetben autós babaülésben etettem.

2013. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
hát mi kb fél évesen vettünk neki etetőszéket, de mivel nem tudott még ülni akkor ezért olyat vettünk aminek dönthető a háttámlája. Addig pihenőszékből etettem, de az összetört alatta mikor 9 kg lett :)
2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én babám 7 hónapos eddig a hordozóban etettem. Mióta (egy hete) használjuk a széket még annyit sem eszik mint előtte. Ezért kérdeztem,hogy korai e. De mint tudjuk sok maszattal jár az evés, és a hordozóból nehezebb kitakarítani a kaját.
2013. jún. 24. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kezdetben pihenőszékben etettem, de miután már felhúzta magát benne és kihajolt előre belőle, akkor tértünk át az etetőszékre. Három pontban hátradönthető a mienk, így teljesen hátradöntöm, úgy használjuk. Nem tud még ülni, így csak szigorúan az etetés idejére hagyom benne.
2013. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pihenőszékben kezdtem etetni, de már ő is sokszor felül benne (7 hónapos lesz), olyankor az ölembe veszem és úgy etetem. A mi etetőszékünk nem dönthető, így abba még nem tehetem. A babahordóban talán nem ül fel annyira, de abban csak akkor etetem amikor nem vagyunk itthon.
2013. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korára kapta az etetőszéket, dönthetőt.
2013. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A miénk sajnos nem dönthető viszont már ül egyedül. De inkább nézelődik benne nem eszik csak forgatja a fejét.
2013. jún. 24. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos, még hordozóban etetem
2013. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos korától abban eszik a fiam. Dönthető, szűkítővel ellátva. Pont olyan állású volt, mint a hordozó, és így én is kényelmesen le tudtam ülni vele szembe. A tálcáját sokáig nem használtuk, kb. 8 hónapos volt, mikor felraktam.
2013. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!