Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket mikortól lehet...

Etetőszéket mikortól lehet használni a babának? Ti hány hónapos korától használtátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már tud ülni magától stabilan akkor belerakhatod, ez korban változó...
2013. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 5 és fél hónapos korától beletettük, mert egyszerűen az ölünkben nem evett eleget, éreztem, hogy kényelmetlen neki. Azonnal megevett egy egész adagot a kanalas, pépes ételből! Arra a 10 percre nem lesz baja, míg benne ül!

Számomra ez amúgy is oximoron volt, hogy egyen pépeset kanállal, de még nem tud ülni. Hát nálunk az etetőszék hozta meg az áttörést.

6 és fél hónapos baba anyukája

2013. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kb 5 hónapos lehetett.

ha olyat vegyél, aminek a háttámlája dönthető, így nem terheled a gerincét sem.

az ölben, párnán, pihenőszékben, hordozóban etetés nem vált be nekünk.

azóta eszik rendesen :))

2013. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos korától eszik az etetőszékben megdöntve, szűkítővel. A használati utasításon az állt, hogy 4 hónapos kortól használható. Megdöntve úgy "ült" benne, mint az autóshordozóban.
2013. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az etetőszék. Lehet olyat kapni, amit csak ülni tudó babák használhatnak és van olyan, amit már (elvileg) újszülött kortól is lehet használni. Mi olyat vettünk, ami használható újszülött kortól. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, addig nyilván nem ültettem bele. Elég nagy bajban is lennék ha nem ilyet vettem volna, mert 7 és fél hónapos és még nem tud ülni.
2013. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi vettünk egy Inglesina Mhome etetőszéket,elvileg újszülött kortól van,elég jól dönthető,de én nem raktam bele csak 3 hónapos korában,azóta is szeret benne ücsörögni.

7 hónapos

2013. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, dönthető etetőszékben. Most 6 hónapos, még mindig döntve szereti. De kb. egy éves méretei vannak, nagy gyerek, szóval ki is tölti, csak néha csúszik félre kicsit.
2013. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!