Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek 50. 000...

Ti visszamennétek 50. 000 forintért napi 8 órában dolgozni 3 gyerek mellől?

Figyelt kérdés

5 éves a nagy, az ikrek 3,5. Mind ovis, de csak fél naposak most, délben hozom el őket. Számolgattam, és tulajdonképpen ha leveszem azt, hogy a bejárást nem fizetik, + most ingyen esznek az oviban (szoc.), ha dolgoznék az is lenne, és most itthon dolgozom, de ha visszamennék, annak az összege sem lenne, így kb 50 ezerért mennék el, a gyerekeknek egész nap kéne lenniük, az elvitel macerás lenne, nem is tudom hogy oldanám meg, haza ok lenne.

Kijövünk így is, néha összehúzzuk magunkat hó végén, van mikor erre sincs semmi szükség.


2014. jan. 11. 08:32
1 2
 1/18 Jégtánc ***** válasza:
19%
Nem.
2014. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2014. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
főállású anyaként vagy otthon? mert ugye azt tudod,hogy kérheted??? amúgy ha nem a megélhetésem függne tőle én se vállalnám be így hogy a gyerekeket azt se tudnám hogy oldjam meg... (3 gyerekkel nagycsaládosnak számítasz... nem jár alapból az ingyenes étkezés? szerintem az nem munkafüggő... de cáfoljatok meg ha rosszul tudom..)
2014. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem érné meg. Ha tudsz otthonról is dolgozni és így is kijöttök a pénzből, akkor nem változtass.
2014. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedből elég egyértelműen kiderül, hogy te sem akarsz visszamenni, úgyhogy ne menj!
2014. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem vágynék rá, hogy menjek, akkor ennyi pénzért nem mennék, ha amúgy kijönnénk. Akkor menj vissza, ha vágysz rá, hogy ott dolgozz.
2014. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól értem, akkor 50 000 Ft a plusz bevétel lenne. Mindenki ismeri a saját helyzetét, mennyire vagytok rászorulva a többlet pénzre. Ha megengedhetném magamnak, akkor nem mennék. Ha meg a gyerek új ruhája, meg azok a kis extrák múlnak rajta, amitől nyugodtan alszom akkor visszamennék.

Én úgy látom, hogy te nem akarsz dolgozni és erre megerősítést vársz. Ezt neked kell eldönteni...

2014. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik!

Unatkozol otthon? Mrnnél emberek közé?

Vágysz felnőtt társaságra?

Mi is kijövünk a pénzből, de inkább dolgozom, mert akkor futja olyanra is, amire vágyom, és ha nem dolgoznék, nem futná rá!

Pl. Múlt évben a fizumból lett 2 új kanapé a nappaliba, 2 új lap tv a szobákba, s új függöny, sötétítő!

Magamnak is vettem új ruhákat.

Szóval azért ha dolgozol, futja olyanra, amire vágynál

2014. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Hátha gyerekvédelmit kaptok ingyen étkezés miatt a gondolkozás nélkül elvállalnám,mert nagyon is rászorultok akkor.
2014. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Elvileg az ikrekre 5 éves korig jár a gyes. Mellette 57.000 családi pótlék, és az adókedvezmény, plusz az apa munkája.

Ha kijöttök a pénzből nem mennék vissza 50.000-ért 3 gyerek mellől.

2014. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!