Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi eldobható pelenkát...

Mennyi eldobható pelenkát érdemes venni egy újszülött részére? Ti melyik márkát ajánljátok? 33+4hkm.

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én a zöld pamperst vettem, a New Born (2-5 kg), ebből nekem elfogyott 2 csomag, a babám 3600 grammal született...

Amúgy napi 6-7 pelussal számolj.

2016. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy csomagot több markabol. Van akinek a Pampers válik be, van akinek meg a DM saját márkás, hogy csak két példát írjak. Nekünk a Libero volt a nyerő amúgy
2016. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk 1 csomag Liberót, Pamperst és DM-est.
2016. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a New Born-t használtam kezdésnek, meg liberót, meg rossmanost. Kezdő csomagból 3-4-et elég venni, mert lehet, hogy gyorsan kinövi. Utána hozzátáplálásnál a rossmanos kicsípta a fenekét, ha széklet volt, akkor a pennysre váltottunk, éjszakára meg maradt a liberó, vagy pampers.
2016. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Libero-t vettem, 1-es méretből a legkisebb csomaggal (kb. 20 db-os), 2-es méretből már nagyobb kiszerelést (4150 g súllyal született a gyerkőcöm, így az 1-es határeset volt, szóval örülök, hogy abból nem vettem többet). Egyébként az első hónapokban minden látogatónktól kaptunk pelust (elég sokfélét), de nekünk a Libero vált be legjobban, utána Pampers.
2016. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi zöld pamperst használtunk, 3-4 csomagot. (rég volt, pontosan már nem emlékszem)
2016. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 csomag 1-es méretű pelenka elég szokott lenni. Több nem kell, mert hamar kinövi a baba. A kórházban meg az első naptól 2-es pelenkát adtak. Az se volt rossz méretben, 3280 grammal született a babám.

2-esből is vegyél 2 csomaggal, kezdetnek elég. Amúgy 8 pelenkát igényel egy átlagos újszülött. Ami a márkát illeti, elsőre vegyél ami szimpi, aztán úgyis menet közben derül ki, hogy beválik-e. Én azt szeretem, amelyik gumis a combjánál, derekánál.

2016. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban 300 pelus fogyott havonta! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi kelleni fog. Minden márkát kipróbáltunk, végül a Libero mellett döntöttem. A másodiknál már csak ezt vettem.
2016. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi Liberózunk, próbáltam a pamperst, annak a prémium változatát a saját márkásakból kaptam mintát, a köldökvédőset is próbáltuk, de végül tényleg a libero tűnt a legjobbnak.

Nekünk kis súllyal született a fiunk, 2500-al hoztuk haza, mi az első két hónapban használtuk a newborn-t (2-4kg) kb napi 6-7 fogyott, tehát talán 9 csomagot vettünk összesen, de természetesen nem egyben :)

2016. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bella169 ***** válasza:

Màr 35 hetesen 3 kiló fölé becsülték a lányom ìgy én csak 2 es méretűt vettem. 1 est nem. A kórházba is 2est használnak.

4 csomagot vettem kezdésnek. Napi 8-10 pelus fogyot az első hónapban.

Az első hónap végére 250 db pelus fogyott el.

Rossmanos babydreamet vettem. Ár érték arányban szerintem a legjobb. Kaptunk ajándékba más márkákat de egyik se vállt úgy be mint a babydream pelus. Külön előnye hogy lehet a rossmanban 2 dbos kiszerelést is kapni így nem kell egy egész csomagal venni a kipróbáláshoz.

2016. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!