Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van már három gyerekem, de ha...

Van már három gyerekem, de ha nem lenne és most állna előttem a gyerekvállalás, nem hoznék inkább világra gyereket ebbe a világba. Vélemények?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 12:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.Ha gyereket akarok és minden adott, bevállalnám,nem várnék fél évet ,vagy éveket,hogy ott messze rendeződnek-e a dolgok,mert lehet,hogy akkor soha nem lehet gyerekem. De mi van ha megszülöm (mint most) és akkor történnek ezek a borzalmak?!
2015. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
En is az elet mellett voksolok!! :)
2015. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Ezt már sokaktól hallottam.
2015. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Miért nem? Milyen a te világod? A miénk olyan, amilyenre mi alakítottuk.
2015. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Aha,ok. Ez egy orult nagy klise, amit sokan mondogatnak. Amugy a nai vilag nem rosszabb,mint sok regi, csak naskepp rossz. Elhetnel a sotet kozepkorban, a biszorkanyefetesek, inkvizicio idejen. De lhetnel Afrikaban is, ahol nap mint nap meszqrolnak le annyi embert mint azon a penteken Franciaorszwgban. Az elwt lehet sokkal jobb meg risszabb is. Ezzek a mentalitassal vqjon milyen utravalot adsz w gyerekeidnek?
2015. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Európában zajló borzalmakra gondolok...
2015. nov. 17. 12:59
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem ez a mentalitásom, csupán felmerült bennem a kérdés. Borzasztóan félek, mi lesz...
2015. nov. 17. 13:00
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagyok, és sokszor gondolok így a születendő gyerekemre. De ha a nagyszüleink vagy az ő őseik így gondolkodtak volna, mi sem lennénk a világon.

Megadjuk nekik a lehető legjobb útravalót, és elengedjük őket. Többet nem tehetünk.

2015. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Aki fél az nem él. (Ez a mondàs igazàbol durvàbban hangzik de azt nem irom le, remélem ez is elgondolkodtat)
2015. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én is ezt érzem... Van három kicsi gyerekem, csodálatosak, egészségesek, amire szükségünk van, megvan, boldogan élünk, mégis, ha a világban zajló eseményekre gondolok, szorongás tölt el és azt kérdezem magamtól, vajon milyen sorsra szültem őket? Mi négy gyereket akartunk, de most nem merem bevállalni a negyediket. Talán azt kéne csinálni, hogy be se kapcsolni a híreket, csak tenni a dolgunkat nap-nap után, nem agyalni, csak boldognak lenni. Sajnos akkora az információ áradat, főleg a mostani borzalmakról, hogy nehéz kikapcsolni mindezt "fejben".
2015. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!