Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, mi lesz...

Kisgyerekes anyukák, mi lesz ma nálatok az ebéd? Miket szoktatok főzni hétvégén? Mennyi idősek a gyerekek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
remélem sokan írnak, én is ezen agyalok. az biztos, hogy ma csinálok bolognait, holnap meg 3 napra szeretnék megfőzni mert a héten folyamatos túlórában leszek, 6 előtt nem érünk haza :( gyerkőcöm gulyáslevest kért palacsintával de ahhoz meg nekem nincs most kedvem :)
2016. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ma kelkaposztafozelek lesz fasirttal.

Tegnap tejfolos gombapaprikas volt makaronival.


Ami az elmult egy hetben volt:

Husleves

Brassoi

Husgombocos spagetti

Sult hal krumplival

Hamburger-gyros (csalad fele ezt, fele azt szereti jobban)

Krumpligomboc leves

Palacsinta

Fokhagymakremleves

Fahejas es kakaos csiga

Ennyi jut eszembe.

2016. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Marhahúsleves grízgaluskával lesz a leves ma és holnap. Ma vadas lesz zsemlegombóccal, holnap Stefánia fasírt krumplipürével.

Múlt héten tojásleves, rakott krumpli, hentes tokány voltak.

4 és 3 éves lányaim vannak.


Szeretik a főzelékeket, rizottót, tojásos nokedlit, túrógombócot, bolognait, rakott brokkolit/karfiolt, lasagnét, krumplis/túrós tésztát, sült halat is szoktam csinálni, rizsfelfújt, palacsinta, sóska, spenót, tésztasaláta. Hirtelen ennyi jutott most eszembe.


Hétvégente uzsira meg a sütőtök a sláger ilyenkor, csak azt esznek. A kocsonyát is szeretik.

2016. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ma nalunk vadas van tesztaval meg makos suti.Holnap Szekelykaposzta lesz meg sutok csirkecombot hogy hetfon ne kelljen! 10,8,5 evesek a gyerekek :) Sultkrumpli,gyros es csirkemell mazsaszamra bemenne :D Fozelek par fele kell csak .Kicsit valogatosak de nem veszes! Ja es mindenfele levest szeretnek :)
2016. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ma rakott tészta lesz.Múlt hétvégén húsleves volt,rántott hús sült krumplival.Nálam mindig van 1-2 kg panírozott,lefagyasztott csirkemell,mert akár naponta is képesek rántott húst enni....holnap hagymás tört krumpli lesz sült kolbásszal,és pácolt tarjával.Amiket főzök(mert Imádják): bolognai spagetti,chilis babo,rakott krumpli,töltött paprika,gulyás leves,zöldborsó,zöldbab,becsinált leves,krumplipüré,rizibizi,csirkepörkölt nokedlivel,pizza(általam készített tésztából),gyros(azt is én készítem,csak a pitát veszem hozzá),túrógombóc,paprikás krumpli.3 gyerekünk van(1 kamasz,egy elsős,és egy kiscsoportos ovis)
2016. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rántott hús rizzsel, muffin vagy palacsinta desszertnek. Nem vagyunk "levesesek".


Gyerekek 12, 8 éves, 3 hónapos.

Ma a férjem főz.

2016. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

párolt káposzta, húsleves, gulyás leves, pogácsa, rántott hús, töltött hús, tészták. rizs, hercegnőburgonya, krumplipüré. mostanában szoktam olyan karajt vagy csirkemellet késziteni, hogy jénaiba kis vaj, vagy olaj rá a hús, szeletekben lilahagyma, paradicsompüré, sajtkrém, bacon. és ezt megsütőm. a fiam imádja.

ilyesmiket szoktam készíteni.

2016. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ma pizzát rendeltem :)
2016. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ma tepsis krumpli volt csirkemellel, anyóstól pedig kaptunk fincsi húslevest, jaj de imádom (a levest és anyóst is) :)

A héten még lazacos-brokkolis gnocchi-t főztem (kb. 20 perc az egész), persze kész gnocchi-ból és 500 Ft-os lacacnyesedékből, még mielőtt bárki is felháborodna :)

Múlt héten pedig bolognai rizottó volt brokkolikrémlevessel.

Hétköznap nem nagyon főzök, mert este fél7 előtt nem érünk haza sosem.

2016. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!