Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valami, ami azonnal...

Volt valami, ami azonnal kellett volna a kórházban a kórházi csomagba, és nem lehetett rövid időn belül beszerezni? Vagy olyan, ami kifejezetten jól jött volna, és utólag előre megvettétek volna, hogy azonnal kéznél legyen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő. Nem vettem de kellett volna. Aznap megvette a férjem de a babám 5 órával szülés után került normálisan a mellemre, majd 5. nap indult meg a tejem és kevés is lett, nem tudom mi lett volna ha azonnal tudom szoptatni.
2016. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm éppen nemrég mesélte, és a lelkemre kötött néhány dolgot, az egyik az volt, hogy vigyek be kis kesztyűt, mert az ő babájuknak másnap vitt be a férje, amúgy szétkarmolta volna az arcát még jobban.


A másik, amit kiemelt, az a szülés utáni hasfogó, az is nagyon hasznos, neki császárja volt és egyben tartotta a kiürült hasat meg a sebet.


Persze, ezekért a férje ki tudott ugrani (családi szobában a férje is velük volt benn) viszonylag "rövid" időn belül, de azért jobb lett volna, ha eleve beviszik és nem szakadnak el egymástól.:)

2016. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg víz. Második szülésre tettem is két üveggel a szülőszobai csomagba, másik kettővel a gyerekágyas csomagba, kellett is.
2016. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bimbovedo, mellszivo es furdoszivacs (csaszaros voltam utobbt allitolag mondtak a korhazba hogy kell de nem vittem es tenyleg jol jott volna)
2016. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!