Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismersz olyan nőt aki egyedül...

Ismersz olyan nőt aki egyedül is vállalta a gyereket, de utólag bánja?

Figyelt kérdés
Terhes lett,de a férfi nem akarta. Meg lehet bánni azt hogy egyedül megtartja egy nő a gyereket?
2016. jan. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
En olyat ismerem, aki nagyon fiatalon vallalt, akkor apuka azt mondta h tamogatni fogja, fel ev mulva lelepett. Anyuka egyedul maradt, azota azt mondja h banja h igy dontott, mas elete lenne most....
2016. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is elhagyott a parom par honapos babaval. Nem banom!

Mondjuk en mar 35 vagyok.

2016. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetben voltam. Apával semmi kapcsolat azóta se. De egyáltalán nem bántam meg!
2016. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

csak ilyet ismerek.

szinte az összes nő ismerősöm akik 20 alatt, vagy éppen 20 éves kora körül szült, és az apuka egyből lelécelt, mind egytől egyig bánja hogy megtartotta a gyerekét.

mondjuk ezt mondaniuk sem kéne, mert látszik a hozzáállásukból, ahogy beszélnek és viselkednek a gyerekükkel.

volt olyan barátnőm is, aki 17 évesen szült, a gyerek apa nélkül nőtt fel (11 éves volt akkor) és nem telt el úgy hét hogy ne szidta volna magár amiért a semmire megszülte a gyerekét.

2016. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!