Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második keresztnévnek mi...

Második keresztnévnek mi passzolna hozzá?

Figyelt kérdés

Boglárka név melle milyen 2. keresztnév passzol? A vezetéknév rövid, csupán 4 betűs.


Várom a tippeket :)))


2016. jan. 24. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én egy rövidet adnék hozzá: Anna, Éva, Réka, Rita... Esetleg az Esztert, ami nem rövid, de szerintem illik hozzá.
2016. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom Maja Boglárka, így szerintem is a rövid nevek illenek hozzá. Pl Boglárka Sára, Boglárka Luca, Boglárka Nóra
2016. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Boglárka nagyon szép név, de viszonylag nehéz mellé második nevet választani, mivel "-ka"-ra végződik és sok névvel összeolvad. "A" betűs nevet nem választanék mellé emiatt. (Annával egyből Boglár Kanna lesz.) A "Ka-" (pl. Kata) kezdetűeket se ajánlom, mivel a szóhatáron kijön, hogy "kaka".


Szerintem jól hangzana pl.:

Boglárka Lea

Boglárka Ivett

Boglárka Maja

Boglárka Mira

Boglárka Róza (szóhatáron kijön hogy karó)

Boglárka Sára

Boglárka Sejla

Boglárka Zita

Boglárka Zoé

2016. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jan. 25. 05:47
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
boglárka béla
2016. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!