Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miléna mellé szerintetek...

Miléna mellé szerintetek milyen második név passzolna?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kell-e mellé szerintetek második név? Vagy elég önmagában is? A vezetéknév rövid.
2015. nov. 11. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mellé második név, mert csak zavart okoz.

Volt egy osztálytársam, akit van, amelyik társasában az egyik nevén hívtak, másik társaságban a másik nevén. A végén már maga sem tudta, hogy akkor melyiket is használja :)

A Miléna szép név, jó így önmagában is.

2015. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég hosszú név, önmagában is jó, bár a vezetéknévtől is függ. Egyébként a Miléna Róza tetszik nekem.
2015. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Matild, nem tudom. Szerintem nem túl szép név és ha mindenképp ezt akarod adni, ne tegyél mellé még egyet.
2015. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miléna Annabella.
2015. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene mellé másik. Így önmagában is szép, teljes név.
2015. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég magában, de ha mégis kell mellé valami, akkor az nem legyen se túl lágy, se túl kemény (pl. Miléna Lilla, Miléna Zoé).

Mondjuk Miléna Blanka?

2015. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!