Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekjátékok mosása mosógépbe...

Gyerekjátékok mosása mosógépben. Hogyan?

Figyelt kérdés

Főleg plüssökre gondoltam. Egy idő után porosak lesznek, illetve összenyálazza őket.

Mosásnál elég tiszta vízzel kimosni őket 30 fokon, vagy egy kevés mosószert is tegyek a gépbe?


2016. jan. 25. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beraktam az automatába 40 fokra a többi ruhával együtt. Semmi bajuk. Eleinte kézzel mostam őket, de a csavargatás jobban megviselte őket, mint a gép.
2016. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mosógépben mosom,40 fokon 1600-as centrifugálással.Soha egyiknek se lett baja.3 gyerekes
2016. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legtöbbre 30 fok van írva,nem merek feljebb menni. De akkor 30 fokon egy kevés mosószert rádobok és hajrá :)
2016. jan. 25. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagy 40 fokon mosom a plüssöket. Általában folyékony mosószerrel vagy kapszulával.
2016. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moshatod 40 fokon is, nem lesz baja.
2016. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!