Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bence, Bálint vagy Balázs?...

Bence, Bálint vagy Balázs? Szerintetek melyik név a jobb?

Figyelt kérdés
Ti melyiket adnátok szívesebben a három közül?

2016. jan. 25. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mind a három nagyon szép:) Én a Bálintot adnám legszívesebben:D
2016. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Bálint és a Balázs tetszik, a Bence kevésbé, de ha ezek közül a nevek közül nem tudnék dönteni, akkor megnézném, melyik passzol legjobban a vezetéknévhez.
2016. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bencéből, Bálintból nagyon sok van. Akkor inkább a Balázs.
2016. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bálint. Ezt adnám én is. A Bence egyrészt túl kisfiús, másrészt nagyon tucatnév. Képzelheted amikor egyszer találkoztam egy nagydarab, 40-es ürgével , és kiderült, hogy Puporka Bencének hívják :D Ha a vezetéknév is gyerekes, akkor adjunk mAr legalább komolyabb keresztnevet :D Pl egy Puporka Dániel máris sokkal jobb.

A Balázs név meg valahogy olyan öreges vagy nem tudom... Talán a keményhangzású B ès Zs betűk együtt...De nagyon csúnya név szerintem...


Szóval Bálintra adom a voksom :O

2016. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bálint tetszik.
2016. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem mind tetszik. 23 hetes vagyok Balázs baba a pocimban , nekem ez a favorit 😊
2016. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Balázs, Bálint, Bence az én sorrendem. De mindhárom szép.
2016. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Balázs. A Bence túl gyakori és ahogy előttem is írták, kissé gyerekes. A Bálint nekem pont annyira lányos hangzású, mint az Ármin.

A Balázs egy teljesen normális név, ami kisfiúnak is ugyanúgy jó, mint felnőttnek.

2016. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Balazs a legszebb. A Balint szep. Bence elmegy.
2016. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bence nem tettszik. A Balázs és Bálint szép név.
2016. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!