Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Télifagyit adtok tejfeherje...

Télifagyit adtok tejfeherje allergias gyereknek?

Figyelt kérdés

Elolvastam az osszetevoket,allergen info nincs rajta.

Tudtok esetleg mas nasikat amik meg nyomokban sem tartalmaznak tejet?



2016. jan. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Gesztenyés túró rudi. Az tényleg nagyon finom.

Teli fagyit is kapott ugy emlékszem, de nem 100%, mert sosem szerette.

2016. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinte kizártnak tartom,hogy pl. tejpor ne legyen benne...

Marci Rudi nem tartalmaz tejet!

2016. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne hogy a télifagyiban van laktóz.
2016. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy adok, még én se eszek ilyen vackot, az szinte csak cukor, meg hidrogénezett növényi zsír keveréke némi tölcsérben.

Ha már nasi, akkor ettől csakis értelmesebbek vannak.

2016. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM olvastad el jól! Nyomokban tartalmazhat. Az én lányom heti 1x pár falat nyomokban tartalmazHAT -osat elbír,ezt oreoval szoktam kilőni,egy hete vettem neki télifagyit,volt tőle tünete,így ebben biztosan volt. Zgye a tartalmazhat azt takarja,hogy nincs benne,de ugynazon a gyártósoron készül mint a tejes dolgok,ezért szennyeződhet.

Amiben nincs nyomokban sem,pl. a gesztenye eszti-marci,fosfovit keksz,aszalt gyümölcsök,stickletti ropi (de csak a sima ropi a burgonyásban van),pufi, a többit én úgy rendelem olyan boltokból netről, külön neki májkrémet,kekszeket,gabonapelyhet,rizstejet stb-t

2016. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!