Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtok/használtatok...

Meddig használtok/használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés
Ciki egy 2,5 évessel babakocsizni? Csak akkor használjuk, ha bölcsibe viszem-hozom, nem bír még annyit sétálni, ráadásul ebéd után hozom mindig haza, esik össze a fáradtságtól. De néha kicsit kínosan érzem magam, olyan nagylány már, 11 hónapos kora óta rohangál is, ám a hosszabb (2-3km-es) távolságokat még nem bírja lesétálni.
2016. jan. 29. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiam 2 éves korától egyszerűen nem maradt meg benne. Bár mi leginkább a sétákat tettük csak babakocsival, meg esetleg a délutáni alvást. Így levegőn aludt.

Viszont mi kocsival visszük-hozzuk bölcsibe, ha nagy ritkán séta van, azt is bírja (mindjárt 3 éves).


Így hogy írod nem bírná a sétát, akkor sok választásod nincs: babakocsi, nyakadba veszed, vagy háti hordozó.

Lássuk be, mindkettőtöknek a babakocsi a legkényelmesebb...

2016. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én úgy voltam vele, hogy azért mire oviba megy, addigra már ne használjuk, és ezt tudtuk is tartani. Nekünk a bölcsinél könnyű dolgunk volt, mert a ház kapujától kb. 5 méterre volt a bölcsi bejárata, oda mindig sétálva mentünk. Csak akkor nem, ha tudtam, hogy bölcsi után még menni kell valahová, és hosszabb távot kellene sétálni, olyankor már reggel kocsival vittem, hogy délután ne kelljen felmenni érte. Nem éreztem cikinek sosem. Szerintem sokkal rosszabb, amikor a szülő loholna, mert siet, és húzza-vonja maga után a gyereket, aki a rövid kis lábaival igencsak futásra kényszerül a szülő után.
2016. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Az lenne a ciki, ha a hullafáradt gyereket sétáltatnád 2-3 kilométeren keresztül. Én mondjuk biciklivel hordom a bölcsibe, mert úgy gyorsabb, és praktikusabb számomra. De ha babakocsival tudnám csak, akkor azzal hordanám. Ne foglalkozz vele, ki mit gondol.
2016. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ciki?Az én első gyerekem 2 éves korától nem volt hajlandó babakocsizni.Na de a 2.!4-4.5 évesen még szívesen ült benne.A 3. gyerekünk lassan 3.5 éves,de nem nagyon használja,csak ha valami hosszadalmas dologra megyünk(pl.állatkert,a múltkor a Vasúttörténeti Parkban voltunk egész nap,stb.)
2016. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éves elmúlt, mikor abbahagytuk a kocsizást. Mikor reggel rohanni kell bölcsibe, főleg télen a csúszós úton egyszerűbb és biztonságosabb kocsival, mint anélkül.
2016. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó másfél éves koráig.

Onnantól fogva már nem volt rá szükség.

2016. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!