Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig használtátok a...

Ti meddig használtátok a nagyobb babakocsit, és mikortól csak a sportbabakocsit?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én helyzettől függően használom a kettőt. Ha pl boltba megyünk akkor a kicsit viszem magunkkal az befér a kocsiba. Ha a városba sétálunk be akkot kényelmesebb a nagyobb sétához is azt használjuk abban jobban eltud kényelmesedni.
2015. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korától csak sportkocsit használunk.
2015. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen kapott sportkocsit, sokkal jobban szeretem, mint a multifunkciósat. Utólag már bánom is, hogy ennyit költöttünk rá, teljesen felesleges volt.
2015. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hú, bocs hogy én is belekotyogok, de pont ma morfondiroztam ugyanezen...elvileg akkor lehet -védőnőm szerint - sportot használni, ha már ül a baba.

De hát a sport kocsiknál sokszor majdnem vizszintesig dönthető az ülés.

Még az újszülött babakocsit használjuk, de emeleten lakok, és mit ne mondjak elég nehéz le fel cipelni, szeretnék egy sokkal könnyebbet, az pedig már nyilván sport lenne.

Megvehetem és használhatom vajon? 6 hónapos lesz mindjárt a kislányom.

2015. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi 6 hós korában vettünk neki sportkocsit. Eddig csak vásárláskor használtuk, mert esernyőre csukható és könnyű. Kertvárosi részen lakunk, sétákhoz a nagy babakocsit használtuk. Viszont annak nem lehet teljesen ülőbe tenni a háttámláját, és így nem ér el az öv a gyerekig. Így azon tanakodok hogy már csak a sportot fogjuk használni. 1 éves a kislányom.
2015. febr. 24. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

és 6 hónaposan már ült a lányod? Illetve akkor már használtátok a sportot?

2015. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akkor még nem használtuk, csak megkapta a nagyszülőktől névnapjára.
2015. febr. 24. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónaposan nem ült, de dönthető volt a háttámla, akár vízszintes helyzetbe is, de úgy már nem maradt meg, mert nem látott semmit. Olyan mértékben döntöttük, hogy kilásson, de ne legyen rossz a gerincének.
2015. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!