Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Varjam meg mig ugyanugy fogja...

Varjam meg mig ugyanugy fogja varni a 2. babat mint en, vagy a ferfiak alapbol nem olyan izgatottak?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok,a ferjem 35. Van egy csodalatos gyermekunk,4 eves.


Fel eve leultem a ferjemmel beszelgetni,hogy szeretnek meg kisbabat es hogy o hogyan velekedik errol. O elmondta a felelmeit,hogy attol fel hogy ido elott meghal (makk egeszseges)es nem birja felnevelni oket. Kozben ott a masik resze,hogy jo volna a gyermekunknek egy testver.


Vegul abban maradtunk,hogy nem gorcsolunk ra,jon ha szeretne. Hozzateszem,az elso gyermekunknel sem volt ragorcsoles,de sokszor volt tema kozottunk,nagyon akarta,csak nem gorcsosen.

Titkon en ragorcsoltem picit,merem a homet+ovutesztelek. 2 honapja volt egy vetelesem 7 hetesen. Mikor pozitivat teszteltem,akkor madarat lehetett volna vele fogatni,mindenkit felhivott,hogy babank lesz es boldog volt. Nagyon.


De...megsem latom rajta azt,mint az elso babanknal. Ez egy ilyen termeszetes folyamat lehet? Hogy ha mar van 1,akkor nem olyan izgatott? Tudom,nekem kell ismernem a ferjemet,de most nem tudok rajta eligazodni. Vagy csak tulporgom. Lattam,hogy milyen boldog volt mikor sikerult,de megsem akar rola beszelni. Nem tervez 2 gyerekre,most pl autot cserel es nem kalkulalja bele,hogy ha lesz 2.,elferunk-e benne stb(sokat utazunk).


Annyira szeretnem azt erezni,hogy ugyanugy szeretne. De ugy erzem ezt nem fogom.


Oszinten! Elfogadom a velemenyeteket! En porgom tul? Nagyon rajta vagyok a baba teman es talan sok vagyok? Lehet,hogy unja mar es ezert nem akar rola beszelni. Igazabol nem mondja,hogy hagyjuk a temat,csak gyorsan valt valami mas temara! Mikor elveteltem,az elotte levo 3 hetben kimelt,nem emelhettem meg egy 5 kilos lisztet sem,hordta kilo szamra a gyumolcsot.


Ennel jobban mar lehet,hogy nem is kell akarnia? Ha kerdezem,csak annyit mond "akarom persze" es temat valt. Ugy erzem o nem ilyen. O kitudja mutatni az erzeseit es ugy erzem o nem akarja ugy mint en.


2016. jan. 29. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a vetélés miatt ilyen. Fél a csalódástól. Majd akkor mer örülni, ha lesz minek (talán ezt gondolja).
2016. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 vetéléssel a hátam mögött én sem tudok örülni, amíg nem biztos. Nálunk a párom a lelkesebb (nem vele csináltam végig a vetéléseket, neki ez az első).
2016. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen de ugy ertem,hogy a veteles elott ugy allt hozza kb,hogy neki mindegy.
2016. jan. 29. 17:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehat ,hogy fel eve ilyen. A vetelesen pedig 2 honapja volt.
2016. jan. 29. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja még elképzelni, sok férfi ilyen. Előtted már már ott a kép a 4-tagú családról, míg neki a mostani is ideális. Hagyd őt, majd idővel örülni fog.
2016. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mar nem temazok nala! Csak.. sokat gondolkodtam a napokban! Ugy erzem,hogy ez 2 emberrol szol. Ugy ertem,nem eleg csak az egyik felnek akarnia. 9 eve szeretem,imadom a ferjem es nem csak rolam kell hogy szoljon. Nem akarok onzo lenni,hogy en akarom,de o meg nem. Nem mondja,hogy nem akarna,csak attol felek,hogy csak miattam mondja hogy szeretne es azert mert en erre vagyom. Tudja,hogy vilag eletemben 2 gyermekrol abrandoztam. Es hogy jot akar. Oromot.
2016. jan. 29. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem. Szerintem nem egy rossz kapcsolat a tiétek, biztos megmondaná. Szerintem csak bizonytalan, ne agyalj ezen.
2016. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem vágtunk bele annyira, de megszakításozunk, plusz ma akarom megengedni hogy csak "rá"menjen a dolog :) Ő akar jobban nálunk, én nem akartam. De már igen, és alig várom :)


26L

2016. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
túl pörögsz, nyugi már... melletted van, mikor teherbe estél mindenre figyelt, mindent megtett értetek. mi kell ennél több? vannak pasik akik még ilyenkor is csak a kocsmát járják... csináljátok azt a gyereket és majd amikor megszületik meglátod, hogy mi lesz. ha azt mondta, hogy csak attól fél, hogy előbb elmegy, mint a gyerek felnő - az nem egyenlő azzal, hogy nem akarja... sőt. akarja, csak fél. ez így természetes. egyébként meg férfi, nem fog neked folyton folyvást lelkizni, egyszer elmondta a véleményét értsd meg fogadd el vagy viseld. ennyire egyszerű.
2016. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat:)

Lehet,hogy tenyleg tulporgom. :)

2016. jan. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!