Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom szüleinek 6 fiúgyermek...

A párom szüleinek 6 fiúgyermekük van és 1 lány sincs. A mi 1. gyermekünk fiú. Szerintetek ugyanannyi az esélye így, hogy a 2. lány lesz?

Figyelt kérdés

Mindegy,imádnám ha fiú ha lány:)

Csak apósomtól folyton azt hallgatom,hogy milyen jó lenne egy kislány a családba és most agyalgatok,hogy mennyi lehet így az esélye.


Nálunk 1fiú 1 lány felállás van.


2016. jan. 29. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
50%.
2016. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm is ezt mondogatta. Hogy a 2. is biztos fiú lesz, mert a párja családjában csak fiúk vannak.

Persze lány lett.

2016. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mindenki fiúra tippelt a családban:) lehet,hogy meglepődnek majd:)
2016. jan. 29. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
A férjem családjában nálunk is szintén nagyon lányt vártak, anyósomnak három fia van, pedig mindig is akart egy kislányt. Hát egyelőre nem jött össze, nálunk a második gyerkőc is kisfiú lesz. Mondjuk a harmadik még lehet lány... :)
2016. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én családomban 3-1az aràny a lányok javára.A sógornőmnek csak lánytestvére van,de mindenki más párjának,van ilyen is olyan.És mindannyiunknak csak lányaik vannak.Szerintem semmit nem jelent
2016. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se jelent semmit.

Mamámék 10-en voltak testvérek, ebből 6-an lányok. Papámnak 1 nővére volt. Lett 3 fiuk(köztük apám).

Anyának 1 bátyja volt. És lett 1 lányuk, majd 2 fiú és még egy lány.


Szerintem azért idegesítő lehet, hogy folyton ezzel zaklat az apósod. Az lesz, ami lesz. Egyszer tippeljen, de utána ne mondogassa.

2016. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a genetika nem ilyen egyszeru, kulonben mi jarnank a bmw-vel es a genetikusunk meg a bkv-n, nemde?:))
2016. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem szüleinek 5 fiuk van, nekünk is 2 fiunk lett. Hiába számított mindenki másodjára lányra.
2016. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyunk tesok ebbol 4 lany es 1 fiu. A ferjemnek meg 3 huga van. Ebbol kiindulva eleg lanyos a csalad.

Ehez kepest nekunk mar van 2 kisfiunk es most ikerbabakat varunk 1 kisfiut es 1 kislanyt. :)

2016. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!