Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet jelenteni, ha...

Hogy lehet jelenteni, ha valaki pedofil képeket rak fel a netre?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer tettem fel képet a képfeltöltés.hu-ra, majd mikor megnéztem hogy ott van-e a többi kép között, láttam hogy egy csomó pedofil kép is van feltéve mások által. Ilyenkor kinél lehet ezt jelezni? Egyáltalán meg tudnak találni azt aki feltette? Vagy foglalkoznának egyáltalán vele?
2016. jan. 31. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Remélem, hogy foglalkoznak majd vele!
2016. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendőrségen, azonnal! Ezt nagyon komolyan veszik, nyugi. Küldhetsz linket is nekik.
2016. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a baj, hogy erre az oldalra szinte másodpercenként töltenek fel képet, igy állandóan változik. Vagyis ha en lementem az oldalt es átküldöm nekik, mire megkapják az a kép mar rég nem azon az oldalon lesz, hanem jóval hátrébb. Vagyis keresgelhetik majd.

Egyébként azt sem értem hogy a rendőrség miért nem figyeli ezt a honlapot, mert en mar pár evvel ezelőtt is láttam rajta ilyen képeket, es ha jól emlékszem mar valaki feltett egy ugyanilyen kérdést ezzel a honlappal kapcsolatban.

2016. febr. 1. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ezt ők megoldják, hidd el.
2016. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A linket jegyezd le
2016. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!