Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik szülés (ek)...

Anyukák, akik szülés (ek) után plasztikáztattatok, vagy szeretnétek, hová mennétek megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy elrontják. Amúgy is rettegek az egésztől. De fontos lenne, mert egészségügyi oka is lenne nem csak szépség kérdése. Hová menjek? Ti hova mennétek? Sok helyen csinálnak ilyet, de nem ismerek konkrét tapasztalatokat, orvosokat, így nem merek belevágni.
2016. febr. 1. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem Dr. Urszán Albert műtött 3 éve, nagyon jó kezekben voltam nála, tudom ajánlani. Az Aestheticnél dolgozik a 12. kerületben. Ha kell bővebb infó, írj bátran. :)
2016. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Mi alapján választottad ezt a helyet és ezt az orvost? Milyen szempontok szerint döntöttél mellette?
2016. febr. 1. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ajánlotta ezt a klinikát, a doktor urat már én választottam, az internet hosszas böngészése után. Jókat hallottam róla.
2016. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mit szeretnél, milyen beavatkozást. Mindegyik területen más és más jó. A B.G. monogramú orvost messziről kerüld el, nem egy ismerősömnek rontotta el úgy a mellplasztikáját, hogy már már orvosok se tudták a roncsolást rendbetenni.
2016. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasplasztikarol van szo?

Ha igen, akkor elso korben keress forumot ezzel kapcsolatban, a hoxa-n vannak nagyon aktiv plasztikas forumok. Rengeteg kepet, beszamolot lathatsz, olvashatsz, ez arra jo, hogy kepbe kerul az ember es kb tudja, hogy kik NEM johetnek szoba es kinek a munkai szimpatikusak.

Ezutan kell raszanni az idot a konzultaciokra, nem szabad elkapkodni, raadasul a legtobb orvosnal a konzultacio ingyenes. Itt szinten kiderul, hogy ki az, akire ket orat kell varni es leraz 5 perc alatt, vagy nem magyarazza el a lehetosegeket es a varhato eredmenyt, meg ki az, akiben megbiznal.

Az arak is ekkor derulnek ki, mert beavatkozastol fuggoen lehet eltero.


Nekem mellplasztikam volt, ezert nem irok orvost. Van olyan doki, aki ezt is, azt is megcsinalja, de nagyon soknak kifejezetten egy terulet az erossege, abban rutinos es ugyan vallal mast is, de nem gyakran. Igy az en orvosom nevet le sem irom, mert neki viszonylag keves hasplasztikaja van, van tole jartasabb is, de ugyanakkor mellplasztika ugyben meg nagyon jo.

Hosszu a folyamat, en pl viszontlag gyorsan akartam, de igy is ev elejen kezdtem el keresgetni az orvost, tavasz vegen talaltam meg es nyar vegen volt a mutet.

De jo munkahoz ido kell, nem szabad elkapkodni.

2016. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hoxa-n előre szólok, hogy privátban azonnal megtalál egy "hölgy" (akit csodálom, hogy még nem tiltottak ki) és megkörnyékez, hogy ő akciósan el tudja intézni neked, mert haverja a plasztikai sebész, stb.

Na AZT ne fogadd el, mert aki igazán jó sebész, annak nem kell lasszóval összefogdosni a pácienseket és bérkommentelőket fizetni ezért (mert természetesen a hölgy jutelékot kap a leszállított páciensek után).

2016. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az, amin nem spórolnék. Nem lenne szimpi az ilyen privat sutyiban megoldjuk dolog. Hasplasztika lenne igen, tenyleg kriminális állapotban van a hasam. Mellplasztikára nem gondoltam, mert bár az se szép, de egészségügyi problémát nem okoz. A hasam viszont lassan már sérv gyanús. Ha egy altatásban mellet is meg lehet akkor elgondolkodnék rajta de külön amiatt nem mennék műtőbe.
2016. febr. 1. 14:34
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem a szülés előtt volt mellnagyobbításom Dr. Pór Ferencnél. Szülés után megereszkedtek a cicijeim a szoptatás miatt, azt korrigálta, meg volt egy mini hasplasztikám is, mert nem tudtam a megnyúlt bőrt sporttal sem eltűntetni.

Én rá esküszöm, mert gyönyörű és alapos munkát végez, emberileg is nagyon jó!

2016. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!