Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Úgy érzem nem akarok tovább élni.

Figyelt kérdés

Szóval a párom 7 hónappal ezelőtt meghalt szüléskor és egyszerűen nem tudom feldolgozni. Ahogy belegondolok hogy mennyire jó anya lett volna milyen jó család lehettünk volna. Mennyire szerette volna a kislányunkat és mi mindent tehettünk volna mint család megőrülök. Úgy érzem,hogy ezt soha nem fogom feldolgozni, ő volt az életem. Tudom, hogy a kislányunkban él tovább, de egyszerűen nem tudom felfogni,hogy már soha többet nem ér hozzám nem beszél velem, nem vígasztal meg.

A régi albérletünkől elköltöztem édesanyámhoz, ő legalább tud segíteni Noémi felnevelésében és abban hogy valamennyire egy erős nő, anyakép legyen mellette. De amíg én ennyire roncsnak érzem magam egyszerűen nem tudok neki se elég szeretetet adni, pedig mindennél jobban szeretem. Csak ő maradt nekem a páromból.


2016. febr. 2. 00:42
1 2
 11/13 vargapeti ***** válasza:
Ja és igaz, kérd szakember segítségét! Nálunk is azt kellett volna!
2016. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Közhelyesen hangzik, de tényleg segít az idõ. Lesz majd olyan nap, amikor nem az õ gondolatával ébredsz. Addig az lebegjen elõtted, hogy a kislányotok neki is a legfontosabb, koncentrálj.

Fogadd részvétemet.

2016. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2016. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!