Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Magam sem tudom mit akarok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam sem tudom mit akarok. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Azt hiszem valamiféle folyamaton megyek keresztül szép lassan.

Először kizárólag a szex érdekelt férfiakkal, de ezen szerencsésen túljutottam anélkül, hogy kipróbáltam volna. Mára már biztosan megbántam volna, ha valami hülyeséget csinálok.

A nők még mindig érdekelnek, de szexuális téren talán már teljesen hidegen hagynak (nem mintha lenne bármi tapasztalatom, de így érzem).


Nemrég kezdtem el vágyni valami komolyabb kapcsolatra férfival. Vágyom a kötődésre, egymás tiszteletére és a rendíthetetlen bizalomra. Ezenkívül a másik teljes szintű megértése, ismerete az, amit csak egy nemű pároknál tudok elképzelni.

Még nem volt kapcsolatom, de szerintem amolyan monogám típus lehetek. Egyáltalán nem vágyom a "kalandozásra". Sokkal inkább szeretnék olyasvalakit megismerni, akivel teljes mértékben megértjük egymást.

Ez sajnos szinte kivitelezhetetlennek tűnik számomra. Ahogy itt az oldalon olvastam, az ismerkedésre alkalmas portálokon nagytöbbségben csak szexre hajtókat lehet találni.


Én legszívesebben egy olyan korombelivel(19) ismerkednék meg, aki hasonló helyzetben van. Aki még nem mert társkeresőkre regisztrálni. Aki még szintén ott tart, hogy meg szeretné ismerni önmagát.

Ilyen komolyság talán nehezen várható el olyantól, aki még magával sincs tisztában, mégis számomra ez lenne a tökéletes. Nem szeretnék egy 100% melegnek (nem mintha bajom lenne velük) a sokadik barátja/kalandja lenni.


Egyedül vagyok ezzel a vággyal, vagy más is van, aki már a kezdetekben kizárólag komoly kapcsolatban gondolkodott?


Az a gond, hogy szinte semmiben sem vagyok biztos.. Létezik ilyen kapcsolat egyáltalán, vagy csak azért képzelem mert semmi tapasztalatom nincs? Elvárható efféle komolyság olyasvalakitől aki még önmagával sincs teljesen tisztában? Az önmagukkal már megbarátkozott melegek hajlandóak lennének egy ilyen laaaassaaaaan épülő kapcsolatba belemenni?


Abban az egyben vagyok csak biztos, hogy ez év szeptemberében Szegeden szeretném megkezdeni felsőfokú tanulmányaimat a Bölcsészettudományi karon.

Szerintetek van esélyem ott hozzám hasonlót találnom? Úgy hallottam bölcsész/művész körökben gyakoribb a homoszexualitás, remélem ez nem csak egy pletyka. :)


Köszönöm, hogy végigolvastad a legszemélyesebb problémáimat, remélem nem untattalak halálra. Bárminemű ötlet/tanács/javaslat érdekel. Privátot is bátran írhattok.



2015. jún. 29. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos fogsz találni, bár én azt hallottam, hogy a melegeknél elég gyakori hogy nem hűségesek, de kitudja :) 19/L
2015. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lányoknak egyébként mennyire lenne zavaró egy ilyen erős hajlam? Tudom, hogy vannak biszex lányok, de velük szemben sem érezném tisztességesnek ezt a "kísérletezgető" hozzáállást. De attól is félek, hogy úgy járnék mint itt sok férfi, hogy leragadnék a nőknél és majd 40-50 éves koromban döbbennék rá arra, hogy mennyi mindent hagytam ki.
2015. jún. 29. 00:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek!

Én is így szeretnék magamnak párt találni. Vízinövények én hetero lány vagyok, de a lényeg nem változik. Egy társra van szükségem. Sokan próbálkoztak már, de mindegyiket elutasítottam, nem tudom az én mércém van magasan, de bűnnek éreztem bármelyik fiúval mutatkozni. Egyszerűen meg szeretném találni a lelki társamat, aki megért.

Én mint említettem lány vagyok, és a fiúkat szeretem, mégis fiúnak, jobban mondva meleg fiúnak érzem magam. Nagyon sok filmet, rövid filmet, sorozatot nézek melegekről és gyakran azt képzelem, hogy fiú vagyok és megtalálom a tökéletes szinten fiú lelki társamat.

Nem tudom hány ember tudná ezt elfogadni, senkinek nem mondtam amúgy meg ezt el, hogy így érzem magam. Nem tudom mi ez és felek is a családom mit szólna. Elég ijesztő számomra. Hozzátartozik az is hogy édesapám elég régen meghalt és szeretnék megfelelni neki, hogy büszke legyen rám. Nehéz

Azt javaslom hogy ha így érzel, akkor próbáld meg megélni az érzéseidet, mert tudom hogy ha magába fojtja az embere abból csak baj lesz, itt vagyok 18 évesen és elég komoly depresszióm van, közrejátszik az is hogy igazából mar az egész családom meghalt, és mindenki a szemem előtt, másoknak adom a szépet meg a boldog lányt, azt hiszem jó színész vagyok, elhiszik, be belülről felemészt

Tehát azt javaslom ne légy olyan buta mint én, mert csak rosszabb lesz

Szerintem mindenkinek van egy lelki társa, remélem hamar megtalálod a tiedet!! :)

2015. jún. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a néholi hülye szavakért, telefonról az autó korrekt javítja
2015. jún. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne sürgesd. Meg fogod találni azt, aki neked van elrendelve. Lehet, hogy lesznek csalódások, de sokszor van úgy, hogy meglátni, és megszeretni.

Az amit írtál szép és szívhezszóló, sőt anyira tiszta, hogy féltelek.

2015. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2015. jún. 29. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd megismered magad,és másokat is,ne aggódj még fiatal vagy

majd eldől hogy melyik nemet szereted jobban.

Ki fog ez alakulni idővel,és majd találsz társat is még van időd,nem jó kapkodni.


Leehet lesznek csalódások,kudarcok és lesznek szépek is!

Az életben vannak rossz dolgok is,és jó dolgok is!


Minden jót kívánok,sok sikert az egyetemhez és az élethez!

2015. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én is lány vagyok, lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal és egyszer poénból beszélgettünk arról hogy mit tenne a másik ha kiderülne valamelyikünkről hogy meleg. Ő azt mondta hogy ki lenne rám akadva, de én meg nem. Furcsa volt, mert azt gondoltam volna pont fordítva lesz.

Szerintem egy párkapcsolatnak része az hogy megtaláld önmagad, és ebbe (ha bizonytalan vagy) beletartozhat akár a nemi identitás megtalálása is. Hiszen ha együtt vagy egy lánnyal és szereted is, de folyton ott motoszkál a fejedben hogy milyen egy férfival akkor addig nem fogod megtudni milyen,amíg ki nem próbálod. Attól pedig ne félj szerintem hogy a lányok mit gondolnak erről, hiszen ha belegondolsz a hetero párkapcsolatok is "kísérletnek" indulnak az elején, azt nem lehet biztosan tudni hogy hosszútávú kapcsolat lesz-e belőle. És egy esetleges szakítás után pedig neki már mindegy hogy utána férfival vagy nővel jössz össze??:) (Legalábbis én így gondolkozom, de persze szíve joga mindenkinek hogy mást gondoljon.)

És különben ha élőben is ilyen szépen meg tudod fogalmazni a mondókádat mint ahogy itt leírtad akkor semmi para nem lesz. :D

Kívánom hogy találd meg a lelki társadat!! :)

2016. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes drága pici sárkányom :).

Ha minden igaz, ma két éve, hogy itt megismertelek.


Nem hittem, hogy a csalódásaim után még bármi érdemlegest tartogatna nekem az élet.

De te itt voltál, kezdetben még olyan kis éretlen és kajla :D, de nagyon aranyos :).


Átbeszélgettük szinte az egész nyarat, éjszakába nyúlóan, gyakran hajnalokig.

Azon a nyáron sok gumicukor fogyott...

Te pedig egy könyvet sem olvastál :D.

Ééés hamar komolyra fordult minden :).


Hosszú utat tettünk meg mi ketten, sok mindent megéltünk együtt, sokat is változtunk.

Kitartottál mellettem, jóban és rosszban, még ha reménytelennek is tűntem különösen az első találkozásunk halogatása miatt.


Sokat köszönhetek neked, reményt és erőt adtál, segítettél hogy szembenézzek életem egy-két addig leküzdhetetlennek tűnő akadályával.


Még nem tudom, mit hoz számunkra a jövő, de jusson eszedbe az, amit azon a nyáron mondtam neked: "Bármi is legyen, a világmindenségnek örökre lesz egy ici pici pontja, ahol egy fiú őszintén szerette az ő sárkányát".


És ez így is van, mindig lesz hely számodra a szívemben.


Köszönöm, hogy akkor itt voltál, és hogy ma is itt vagy nekem :).


Boldog évfordulót sárkányfalat.

Puszi és szeretlek ;).


Badabumm.


https://www.youtube.com/watch?v=L4zbFEHZbOU&


https://www.youtube.com/watch?v=LMIRrDhk5Pg

2017. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a nap is eljött kissárkányom, nem tudok most semmi vállalhatót vagy komolyat írni, vagy bármit amit szívesen olvasnék itt utólag.

Csak szerettem volna megörökíteni itt azt is, hogy egy fejezet bizony lezárult.

Közel 1000 napig voltunk együtt, most pedig egy időre külön utakat járunk, hogy mit hoz majd a jövő, azt senki sem tudhatja.

Nincs kizárva semmi, és az ellenkezője sem, meglátjuk majd hogy alakul...

Nem szeretnék semmi érzelgőset írni, mert mostanra már leírtam és elmondtam neked mindent.

Megbeszéltünk mindent.

Őszintén szerettelek és mindig is szeretni foglak, boldog voltam veled és megtanultam mosolyogni is, ahogy szeretted volna.

Bár még van mit gyakorolni rajta...

Vigyázz pocakra kérlek.

Hatalmas puszi.⭐ 😘

2018. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!