Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor tornáztok baba mellett?...

Mikor tornáztok baba mellett? Mikor hatásosabb reggel vagy este?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 21:41
 1/7 anonim válasza:
Nekem még nincs gyerekem de amikor úgy lenne kedvem:)
2016. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Reggel éhgyomorra jobban fogyhatsz, ha az a cél. Egyébként akkor tornázom, amikor alszik, vagy apa vigyáz rá és elmegyek órára.
2016. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én reggel ,ebéd után és este.
2016. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Futni reggel szoktam. Olyankor tudja anyósom is leginkább elvállalni egy órára.

Erőnléti edzést késődélután vagy estefele , amikor a férjem a hazaér.

De van itthon egy elliptikus trénerem, ha alszik a Pici, akkor felpattanok rá.

2016. febr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is az éhgyomros edzés vált be. Reggel tornázok, mielőtt felébredne a család, így időm is van rá.


De a "kevésbé ideális" időpontban történő edzés is jobb, mint a semmi.

2016. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
reggel, mert adrenalint termel, ha este sportolsz nehezebben alszol el..én mindig a délelőtti alvása alatt csináltam. mióta nem alszik délelőtt nézi ahogy tornázom
2016. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagy a délutáni alvásidejében vagy este szoktam mozogni, súlyzós- és saját testsúlyos edzést végzek.


(én személy szerint abszolút nem pártolom az éhgyomros edzést, de ebben még a szakemberek sem jutottak dűlőre... ha más nem, egy kis BCAA nem árt edzés előtt/közben)

2016. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!