Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Finnyás 4 évesnek sütirecept?...

Finnyás 4 évesnek sütirecept? Csak a csokit, fagyit, csokipudingot, kakaós palacsintát enné. Nem kell a kakaós csiga, aranygaluska, meggyes pite, rizskoch, túrós, diós sütik. Semmi.

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Orulj neki, mi szuksege a szenhidrattal es cukorral teli vackokra?

Adj neki zoldseget, gyumolcsot, turmoxot, aszalt gyumolcsot

2016. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit...
2016. febr. 8. 14:30
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocs, ha sütit is adok (adnék) a gyerekemnek. Pont a bolti, "szénhidráttal és cukorral teli vackok"-at hagynám el.

Ennek semmi köze a gyümölcsökhöz.

2016. febr. 8. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy zabkekszes receptet aszlt gyümikél a nagyon finnyás unokahugom aki csak üres kenyeret eszik befalta , ha gondolod estére ha elalidt a pici megírom üzenetben..
2016. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáltad a csokiba mártott gyümölcsöt? az egészséges és finom is. de amúgy meg brownie, muffin, csokitorta, dobostorta, rengeteg féle csokis süti van.
2016. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezt a négy dolgot szereti, akkor valószínűleg meg sem fog kóstolni más süteményt. Így ha valamilyen édességet akarsz neki készíteni, én a helyedben a bevált dolgokkal próbálkoznék. Ha ünnepi alkalom, vagy ilyesmi, akkor kicsit felturbóznám, pl. pudingból tök jó pohárkrémet lehet készíteni. Egy réteg csokipuding, egy réteg hab, és így tovább, mutatós is, és szereti is. Esetleg, ha van olyan gyümölcs, amit szeret, akkor azt is bele lehet rétegezni, pl. málnát, epret, meggyet, szóval ilyen bogyós gyümölcsre gondoltam. Vagy lehet fagyikelyhet csinálni, abba is bele mindent, amit szeret, és feldíszíteni. Ha van valami ünnepi alkalom, főleg, ha mondjuk neki van névnapja, szülinapja, akkor kapjon olyat, amit tényleg szeret. Lehet mellé valamit még készíteni, pl. muffint, jó csokisat, úgy látom, azt szereti, hátha így megkóstolja, de ha nem, hát nem.
2016. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Muffin esetleg? Azt lehet sokfelekeppen varialni. Vagy csokis muffin vagy sima es belul csoki pudingos? Utobbi receptem van, ha kered szivesen megirom.

Kokuszgolyo , kektekercs? A kokuszgolyot en egyutt csinalom a 3 es 6 eves fiaimmal. Jo moka es finom vegeredmeny.

Nalunk most alekvaros bukta is nagyon megy de a leirasodbol az nem biztos,hogy bejonne a fiadnak.

Esetleg reszelt turos??? Csokis a tesztaja es turos toltelek , en nem tudok eleget sutni belole a fiuknak.

Isler jutott meg eszembe.

Nalunk a 3 eves valogatos ha sutikrol van szo.

2016. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezeket mind kipróbálom, nagyon köszönöm Nektek!!!
2016. febr. 9. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy az aranygaluskát nem szereti, azt nekem se veszi be a gyomrom, pedig minden más édességet szeretek.
2016. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!