Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ketgyerekes anyukak! Mikor...

Ketgyerekes anyukak! Mikor nyertetek vissza eredeti alakotokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sosem lesz mar a regi. De mikor kezdtetek megelegedni azzal, amit lattok? Mennyire volt nehez?
2016. febr. 9. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A kicsi 8-10 hónapos kora körül álltam vissza a régi állapotra, de a szülés utáni kinézetemmel sem volt bajom, nem voltam elhízva, csak kicsit kiszélesedve. Nem volt nehéz, szerencsés alkat vagyok.
2016. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez van nalam is. Tulajdonkepoen csak kis biztatas szerettem volna, hogy a szeles csipo miatt megsem kell lecserelnem a nadragallomanyt. En se hiztam neg nagyon, csak pont nem ferek bele a regiekbe (2.5 hos a kicsi). A naggyal konnyebben ment, az o ekkora koraban mar viseltem a regieket.
2016. febr. 9. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

En nem elegedtem meg azzal, amit a lattam, nem is lett a regi, jobb lett.

En elso gyerek utan neztem ki borzasztoan, rajtam maradt 13 kg, mert sokat hiztam. Amikor lehetett elkezdtem edzeni es arra is figyeltem, hogy mit eszek. Lement minden es osszessegeben sokkal formasabb voltam.

A masodik gyereknel mar eleve odafigyeltem, hogy ne hizzak sokat, 2 kg maradt rajtam szules utan. Viszont akkor epp az volt a gond, hogy nem aludtam rendesen, enni sem nagyon hagytak a gyerekek, meg egy ido utan mar a gyomrom sem volt jo, szoval a normal sulyom ala mentem majdnem tiz kiloval, mire egy eves lett a kisebbik. Pedig nem dietaztam, edzeni sem volt erom.

Masfel evembe telt, amig visszaszedtem.

Azota mar 6-7 evesek a gyerekek, igyekszem rendszeresen sportolni es nagyreszt jol erzem magam a boromben. Van, hogy 2-3 honapg kimarad a tudatos mozgas, akkor feljon 1-2 kilo es testem is eltunyul kicsit.


Szoval en azt mondom, hogy a rendszeres edzes, mozgas nagyon sokat tud segiteni.

2016. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy nem sikerül, ne így állj hozzá. Én pl. nem mozogtam tudatosan, csak háztartást vezetek és gyerekeket nevelek, és még sosem diétáztam, és mindkét terhességem után 2-3 hónap múlva visszanyertem a régi alakomat. Mindkétszer 80 kilóval mentem szülni, most 63 vagyok 179 centihez. A korban is benne vagyok, 30 voltam az elsőnél 38 a másodiknál. Csak a cickóim néznek ki nagyon fonnyadtan, pedig nem is tudtam szoptatni egyik gyerkőcöt sem. Ez vastag szivacsos push-up melltartóval korrigálható, aludni is abban szoktam. Ha a párom leveszi rólam, frusztrál a látvány, de a kedvesemet nem zavarja, és utána már engem sem. :-)
2016. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszol vagyok. Az első után nekem is gyorsabban ment a visszaalakulás, én is arra számítottam, hogy majd a 2. után is így lesz, pláne, hogy kicsit kevesebbet is híztam, úgyhogy emiatt kicsit azért el voltam szontyolodva, hogy akkor már "úgy maradok", de aztán még sem. :)

A 2,5 hónap még nem sok idő, türelem. :)

2016. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!