Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál vagy gyógyszer? 27...

Spirál vagy gyógyszer? 27 éves nőként melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy hat hetes kislànyom.
2016. febr. 11. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
spirál
2016. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miréna hormonális "spirál"
2016. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem fogamzásgátlót és volt sima spiralom is. Egyikkel sem volt bajom, de a spirál árából fél évre tudnék gyógyszert venni, és macerás volt mindig feliratnom. Ha legközelebb védekezési módot kell választanom, akkor is a spirál mellett fogok dönteni. De sokaknak nem válik be, ez nagyon egyéni. Mindkettőnek van előnye, hátránya.
2016. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél több gyereket, és szoptatsz is, akkor mindenképpen spirál (abból is inkább a hormon tartalmú, Mirena). Ha néhány éven belül szeretnél még gyereket, akkor inkább gyógyszer, főleg ha nem szoptatsz.
2016. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét.Ha nem akarsz több gyereket akkor spiràl,ha igen,gyógyszer.
2016. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim most a második baba után egyfajta "kapszulát" ajánlott, amit a méhbe kell felhelyezni, és a ciklusba nem zavar be. Tehát lesz pé, csak elvékonyítja a nyálkahártyát,hogy ne tudjon beágyazódni. 3 vagy 5 évig véd. Az 5 éves 45 ezer forint, én most ezt fogom a következő mensikor felrakatni. Ha kiszámolom,hogy mennyi egy havi gyógyszer, bőven behozza az árát 5 év alatt. Bármikor le lehet venni és a következő ciklusban már lehet is próbálkozni,ha valaki még akar gyereket. Az Ő feleségének is ez van fent!
2016. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ismerős a kérdés. Nem ajánlom a spirált. Elég veszélyes lehet. Ha nem szeretnéd, hogy a méhed átszúrják, és lelkileg, testileg meg legyél gyötörve akkor válasz mást. A dokink nem tartott beszámolót a felmerülő veszélyekről. Ha így tett volna, nem választjuk ezt. Nagyon ajánlotta a spirált. Akkor inkább már óvszer, ha a gyerek mellett nem akarsz bogyót szedni.
2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!